Zpět na seznam článků

Seriál o lektorech - Joseph

1.6.2017

Co na sebe prozradí oblíbený lektor angličtiny a španělštiny, Joseph?

lektori_cz_Joseph

Odkud jsi?

Pocházím z ostrova Portoriko v Karibiku.

Proč jsi přijel do Prahy?

Přijel jsem zde, protože Praha má pověst centra výuky cizích jazyků ve střední Evropě.

Co tě baví na tomto povolání?

Mám rád učení, protože ve velké míře pracuji s lidmi. Má oblíbená část na učení angličtiny a španělštiny je určitě kontakt s lidmi, kteří pracují a žijí v tomto nádherném městě.

Co se ti líbí na Empiru? Čeho si vážíš na Empiru?

Nejlepší část na práci pro Empire je sehraná komunita zaměstnanců a studentů. Všichni se tady učíme jeden od druhého a tím se navzájem zlepšujeme.

Jaká je tvá předchozí zkušenost? Řekneš nám něco o sobě?

Narodil jsme se v Chicagu ale vyrastal jsme v Portoriku, kde jsem vystudoval právnickou školu. Hodně jsem cestoval, žil a pracoval na různých místech jako je například Guatemala, Nikaragua a New York.

Máš nějakou zprávu pro studenty?

Rád bych vzkázal všem studentům, aby se nikdy nepřestali snažit a pracovat na tom, co chtějí v životě dokázat, i přesto, že to není vždy jednoduché. Todo es possible (cokoliv je možné).

Joseph pro naše studenty připravil na léto speciální kurz o tom jak přežít na cestách - JOE'S BACKPACKER'S SURVIVAL COURSE. Bude ho vést v angličtině i španělštine.