Úvodní strana / O nás

Certifikáty a Jazykové zkoušky

EMPIRE Certifikát

Jedná se o interní certifikát, který studenti získávají po absolvování příslušné úrovně. Tento certifikát je dokladem, že jste danou úroveň ukončili a můžete tedy kdykoli pokračovat studiem dalších úrovní (případně dalších jazykových programů).

DME certifikát

Příprava na Cambridgeské certifikační zkoušky

Pokud plánuješ studovat či pracovat v zemi, kde je úředním jazykem angličtina, úspěšné složení některé z mezinárodně uznávaných zkoušek z angličtiny ti může značně zlepšit šanci na dosažení tvého cíle.

certifikaty

Empire nabízí přípravné kurzy na některé z mezinárodních testů jako IELTS, FCE, CAE nebo CPE.

• Na začátku tě otestujeme a určíme, zda tvoje úroveň angličtiny je pro danou zkoušku dostatečná a kolik času by na přípravu bylo třeba
  • Pokud je tvá úroveň příliš nízká, doporučíme ti nejdříve kurz obecné angličtiny
  • Nastavíme ti individuální plán výuky tak, abys se složením zkoušky neměl problémy

Existuje celá řada zkoušek a certifikátů:

PET Preliminary English Test (B1) – vhodné pro žáky střední škol, například pro přijímací zkoušky.

FCE The Cambridge English First or First Certificate (B2) je mezinárodně uznávaný certifikát vhodný pro studenty s pokročilou znalostí angličtiny. FCE také testuje poslech, čtení, psaní a mluvení. Je uznáván velkým množstvím společností a některými univerzitami, ne vždy však může být dostačující.

CAE The Cambridge English: Advanced (C1). Tato zkouška může být uznána při žádosti o vízum ve většině anglicky mluvících zemí.

CPE Certificate of Proficiency in English (C2) je nejvyšší stupeň, kterého lze v angličtině dosáhnout. Umožňuje se přihlásit do tréninkových programů jako EFL (English as a Foreign Language) nebo ESOL (English as a Second Language).

IELTS (International English Language Testing System) nabízí 2 druhy testů:

IELTS akademický - pro zájemce o univerzitní stadium nebo práci v zahraničí.

IELTS obecný – pro ty, kteří chtějí žít v Austrálii, Kanadě, nebo Velké Británii, a pro ty, kteří se hlásí do tréninkových programů či chtějí získat pracovní zkušenosti v anglicky mluvícím prostředí.

Obě verze testu hodnotí všechny 4 jazykové dovednosti: poslech, čtení, psaní a mluvení. Po absolvování zkoušky dostaneš

Zkoušky samotné probíhají 4x do roka v British Council, popř. ve školách, které vlastní licenci. Testy jsou dvoudenní. První den je písemná část a druhý den část ústní.

Nabízíme pouze přípravné kurzy na certifikát, nikoliv certifikáty samotné.

V Empire máme několik kvalifikovaných lektorů s mnohaletou zkušeností s přípravou studentů pro všechny tyto zkoušky, kteří pro tebe připraví individuální plán a zajistí ti dostatečnou přípravu, díky které zkoušku nepochybně zvládneš!