Úvodní strana / Blog

Dvojjazyčné čtení

When it comes to kissing [česky i anglicky]

18.8.2017

interview mili

 Seznamoval/a ses na cestách s lidmi z jiných kultur, kteří tě místo podání ruky při pozdravu překvapili obejmutím či dokonce polibkem na tvář? Pokud chceš být příště lépe připraven/a a předejít lehkému faux pas, pak je dnešní článek určen právě pro tebe! A jako bonus si procvičíš angličtinu, jelikož článek je dvojjazyčný:)

Autor: Burak

Přečti si více

Pumpkins, pumpkins everywhere! [česky i anglicky]

30.10.2015

Hey there, Empire readers!

I am excited to say Fall is officially here! Fall (aka Autumn) is a very popular season in the USA- the falling leaves, the pretty colors, a bit of a chill in the air, and pumpkins, pumpkins EVERYWHERE!

Autor: Sarah

Přečti si více

Tipping [česky i anglicky]

3.8.2015

Jak a kolik se dává spropitné v Čechách a proč je to zejména pro Američany matoucí?

Autor: Sarah

Přečti si více

Happy Saint Paddy’s Day! [česky i anglicky]

20.3.2015

Dnešní článek o Dni svatého Patrika od lektorky Sarah je lehce netradiční - je totiž v angličtině, doplněný o český překlad od Petra. Pokud si tedy chcete protrénovat angličtinu a navíc se dozvědět něco nového, je pro vás náš nový seriál jako dělaný.
Autor: Sarah  

Přečti si více
Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací