Místo, kde tě vzdělávání baví.

Určitě to znáš. Když tě něco baví, jde ti to rychleji a snadno. Prostě si v tom dobrý. A přesně o tom jsou naše jazykové kurzy a tréninky praktických dovedností.

Dospělí

Děti

Firmy

Otestuj si úroveň jazykových znalostí Angličtina  Němčina
Zúčastni se ukázkové hodiny úplně ZDARMA Přihlaš se

Život v  #empire

Až 70% našich firemních klientů je z doporučení.

Od svého vzniku naše společnost patří k „referenčním firmám.“ Za 13 let existence jsme si vytvořili množství dlouhodobých klientů, kteří jsou s našimi službami spokojeni a díky nim se neustále rozvíjíme i my.

Reference

Jazyková škola Empire se zaměřuje na inovativní přístup ve výuce jazyků, a to jak u dětí, tak u dospělých. Klademe důraz na konverzaci v angličtině a mluvení bez překládání tak, abyste rychle získali sebevědomí při vyjadřování, a zbavili se strachu z mluvení.

Hlavní prioritou v našich kurzech je snaha, aby si studenti zvykli na anglický (či jiný jazyk) tak, jako na jazyk mateřský. Není tedy divu, že hlavní výuková metoda naší jazykové školy je mluvení, konverzace a dialog.

Výuka angličtiny ve firmách je naší silnou stránkou díky zaměření na výsledek a doplňkovým službám. Další novinkou na trhu jsou naše krátké, rychlé a úderné tréninky měkkých dovedností, QuickSkills, které jsou mnohem efektivnější než běžné soft skills školení.

9.5.2017

ZÁPIS DO LETNÍCH KURZŮ

Na léto jsme připravili nové i klasické kurzy. Začínají 10.7.

Studij již za 1.890 Kč!

10.1.2017

Máme know-how na

- profi lektory

- zábavnejší hodiny

- rychlejší postup

- více mluvení na hodinách

1.1.2017

INDIVIDUÁLNĚ LEVNĚJI!

Čím více se učíš, tím méně platíš! Právě teď máš možnost zakoupit výhodné balíčky individuálních hodin.

12.9.2017

No need to be a millionaire to travel the world! [anglicky i česky]

travelling

Máte někdy takové to zvláštní nutkání vypadnout z města na pár dní? Ano? No tak já to mám každým třetím dnem, takže ne opravdu nejste sami, hádám, že je to docela normální.. spíš bychom se ale měli ptát, co s tím? Jasně všichni máme práci, drahé polovičky, nedostatek peněz a volného času, ale jsou zrovna tohle věci, které by nás měli omezovat? Rozhodně ne!

Autor: Šárka

4.9.2017

Stop staring at your phone! Keeping a teenager’s (or a “SCREENAGER’S”) attention! [česky i anglicky]

Přestaň zírat na ten mobil! Udržení pozornosti teenagera (nebo screenagera)

screenagers2V dnešním článku Milena sepsala svoji zkušenost s učením teenagerů. Pokud jsi učitel či máš doma dospívající dítě, tak určitě pokračuj ve čtení!

Autor: Milena

18.8.2017

When it comes to kissing [česky i anglicky]

interview mili