Úvodní strana / Blog

Jak si zlepšit angličtinu

English 24/7 (or at least 7/7)

10.2.2016

Každý asi ví, že při studiu řečí je nezbytné být se studovaným jazykem v co nejčastějším kontaktu...

Přečti si více

Tipy na procvičení NULTÉHO kondicionálu v angličtině

1.7.2015

Je tu další díl seriálu týkajícího se kondicionálu, neboli podmiňovacím způsobu, v angličtině. Opět se dozvíte užitečné tipy, na jakých webových stránkách je možné rychle, efektivně a zábavně kondicionál procvičit. Pokud vás zajímá nultý kondicionál a hlavně jeho procvičování, čtěte dál.

Přečti si více

Tipy na procvičení kondicionálu v angličtině

1.6.2015

Toto léto se můžete těšit na seriál o kondicionálu, neboli podmiňovacím způsobu, v angličtině. Na našem blogu se opět dozvíte užitečné tipy, na jakých webových stránkách je možné rychle, efektivně a zábavně kondicionál procvičit. V tomto článku jsme stránky k procvičování rozdělili podle tří úrovní pokročilosti: pro začátečníky, středně pokročilé a pokročilé.

Přečti si více

Idiomy – 3. díl (intermediate)

27.4.2015

Autor: Andrea

 

V třetím díle seriálu o idiomech se zaměříme na weby, které vám pomohou seznámit se s idiomy středně pokročilé úrovně blíže, některé se třeba i naučit a zábavně si je procvičit.

Přečti si více
Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací