Zpět na seznam lektorů

lektorka angličtiny

Odkud pocházím: Bělehrad, Srbsko
Jaké učím jazyky: angličtina
Jaký obor jsem studovala: Faculty of Philology, University of Belgrade; Department of English Language and Literature
Zkušenosti s jazyky: 15 years of teaching experience (tutoring & private language schools) & translating experience - to and from English (websites, books, official tender documentation, etc.); British Council external associate, Human rights NGOs; working at Empire since 2013
Historie v Empire: Teaching and creating methodologies:

• Cambridge ESOL exams preparation - FCE, CAE and IELTS
  • Business English courses
  • Tailor-made business English courses catering to specific students’ needs
  • Specialized DME (Direct method for English) courses for adults
  • Student testing Cambridge ESOL
  • methodology consultant
  • Teacher trainer
  • Cambridge ESOL exams preparation training of the entire faculty of the school – strategies, skills, tips & tricks, etc.

Něco o mně: A killer sense of humor ;)

Pečlivý výběr lektorů

Pečlivý výběr lektorů a řada speciálních školení ručí za to, že se lektor dostane na reálnou hodinu až když jsme si 100% jisti, že splňuje naše náročná kritéria a dokáže podat špičkový výkon k plné spokojenosti klientů. Samotný vstupní trénink je velmi náročný a trvá průměrně 1 měsíc. Při jeho realizaci používáme interní vzdělávací systém EMPIRE ACADEMY, který obsahuje sérii školení na specifické dovednosti a práci na hodině. Snažíme se do týmu vždy vybrat ty, kteří dokáží nejen podat potřebný výkon, ale mají i stejnou filozofii, hodnoty a smýšlení.