Inovativní metodický přístup 

Naše metody ti pomůžou:

 • v pohodě zvládat běžnou konverzaci s cizincem
 • zvýšit si sebevědomí při vyjadřování
 • zbavit se strachu z mluvení
 • zvyknout si na cizí jazyk jako mateřský jazyk
 • učit se přirozeným způsobem – mluvením
 • okamžitě využívat získané vědomosti v praxi

 

Klíčovým slovem je přímost

Přímost znamená, že student je nucen mluvit od první hodiny. Všechny naše jazykové programy jsou vyučované konverzačním stylem. Komunikativnost našich hodin zaručují, kromě metod samotných, také naši speciálně vyškolení profi lektoři. Udržují tempo a dynamiku hodin tak, aby studenti byli soustředění na 100%.

 

Jak v praxi vypadají naše hodiny?

 • Dynamika – budeš maximálně soustředěný na výuku
 • Komunikativnost – mluvíš víc než lektor
 • Praktičnost – učíš se fráze do běžného života
 • Efektivita – dosahuješ reálných výsledků v krátkém čase
 • Profesionalita jsi průběžně informován o plánu výuky
 • Zábava – užíváš si hodiny plné srandy a pohody 

 

 

 

 

 

Vyzkoušej si to na vlastní kůži - přihlaš se na ukázkovou hodinu!

 

Direct Method for English  &  Direktes Deutsch

 

Jsme první škola, která na trh uvedla licencovaný systém Direct method. Jde o systém výuky cizích jazyků (momentálně angličtiny, němčiny a španělštiny). Licence se uděluje jen školám, které splňují náročná kvalitativní kritéria a jejichž lektoři jsou speciálně vyškoleni. I proto dnes patříme do celosvětové sítě Direct Method partnerských škol, kterých je více než 500 ve více než 20 zemích světa.

Funkčnost má svoje pravidla

Jasným rozlišujícím prvkem je simulování cizojazyčného prostředí, ve kterém jsou studenti nuceni mluvit až 6x častěji než při tradičních metodách. Z toho důvodu jsou vytvářeny menší skupinky, aby měl každý dostatečný prostor projevit se. Výsledkem je odbourání strachu z mluvení, získání potřebného sebevědomí a mnohem lepší porozumění mluvenému cizímu jazyku. 

Způsob učení je přirozený, jako když si malé děti osvojují mateřský jazyk – nejprve jen opakují slova a spojení, později začnou chápat jejich význam a nakonec umí samy věty sestavovat. 

Gramatika je vysvětlována přímo v praxi, v reálných situacích. Psaní diktátů a nácvik poslechu jsou proto jen doplňkové aktivity.

Důkazem funkčnosti této metody je až 97% úspěšnost studentů při Cambridgských testech (FCE a PET).

 

Používané materiály

Používáme profesionálně sestavené učebnice, které obsahují aktuální slovní zásobu, jednoduše vysvětlenou gramatiku, překlady ve všech významech a fonetickou transkripci slovíček. Vznikly na základě spolupráce expertů i lektorů z oblasti výuky cizích jazyků a mají velmi praktický intuitivní design.  

Navíc dostane každý náš student CD s nahrávkami hodin zdarma. Dále CD obsahuje potřebné informace, diktáty, čtení, cvičení a také překlady slovní zásoby do češtiny.                                                                    

Součástí metody Direct Method for English (pro kurzy angličtiny) je také vzdělávací online zóna zdarma. Tam si studenti mohou procvičit svoje vědomosti interaktivní formou. Pokud si ji chceš bezplatně vyzkoušet, klikni zde.

Podrobnější informace o systému Direct Method for English najdete na oficiální stránce http://cz.directmethod.eu/

 

EMPIRE method

Naše jazyková škola má vlastní vývojové metodické centrum a je inovátorem v učebních postupech.

Pro výuku specifických kurzů jsme vyvinuli interní metodu a několik učebnic. Je založená na řízené konverzaci, při které student odpovídá na otázky vlastními větami v rychlejším tempu. Žádoucím efektem je vyjadřování bez překládání, kdy se cizí jazyk automatizuje a student v něm začne rovnou přemýšlet.

Metodika je zaměřená na praktické využití nejdůležitějších frází. Nejprve je osvojována slovní zásoba, poté samotné fráze, a ty se potom dostávají konverzací přímo do hlavy.

Tato interní metoda se používá především při výuce anglických programů. Pro každý z těchto kurzů je sestavená speciální učebnice.

 

Licenční ochrana.

Jelikož se jedná o interní metodu, učit jí mohou pouze pobočky jazykové školy EMPIRE působící ve všech zemích (SK, CZ, PL).

Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací