Úvodní strana / Blog

Out And About With English

Me no speak English, me don't know.

15.4.2016

Další z příhod našich lektorů o tom, jak někdy může být neznalost jazyků výhodou. :)

Přečti si více

Zima je fajn, dokud nemusíš vyjít ven

28.1.2016

Takový lednový den normální den v Praze.

Přečti si více

Ep. 6 už je to tady, aneb baby?

12.11.2015

Nový metodik, prodloužený víkend, sociální sítě a další!

Ep. 5 A zase v obraze

21.10.2015

Tááákže dobrý den opět po delší odmlce.

Blíží se nám pátý týden nového, pro nás už semestru (né trimestru jak bývalo zvykem dlouhá léta). Všiml si vůbec někdo této změny? Tááákže, máme toho hodně nového a ještě více naplánovaného. Samozřejmě vše s ohledem na tebe - našeho “Empířího” studenta.

Stay cool

30.7.2015

Další část našeho seriálu, tentokrát o počasí, o tom, proč bude na recepci 2 týdny prázdno a o Empire Instagramu.

Nevaž se, odvaž se

14.7.2015

Třetí část našeho seriálu z prostředí Empire. Dozvíte se, kdo je těhotný, užitečné tipy pro studium angličtiny a mnoho dalšího.

My first English lesson

25.5.2015

Typická první hodina Angličtiny. Na konci článku najdete vysvětlivky k použitým hovorovým výrazům.

Introduction

21.5.2015

Úvodní článek našeho nového seriálu z prostředí jazykové školy Empire, ve kterém se naše lektorka Bára bude snažit ukázat, jaké je u nás prostředí.