Úvodní strana / Kurzy / Firmy

Reference firemních klientů

Až 70% našich firemních klientů je z doporučení.

Které společnosti jsou našimi spokojenými klienty:

• Accacce.eu, Abbott Laboratories, ABB, ALEF Distribution, Ammereal Beltech, AUPARK, Auto - AZ,
  • Business Lease Slovakia, ČEZ Slovensko, CS Cargo Slovakia, DHL Logistic, EMM, ESET, EuroTaxGlass´s Slovakia,
  • Fiat SR, HBPO Slovakia, ING Bank, Ineos Sales Belgium, Lidl, Car Zone, IURA Edition, LeasePlan Slovakia,
  • Liga proti Rakovine, Mecom Group, BRE Bank SA, Medleader, Medusa Group, Mercedes-Benz Slovakia, Messer Tatragas,
  • Molyn, NOKIA, O.P.O., Persea, Plastic Omnium Auto Exteriors, POS MEdia Slovakia, Probugas, Proctum Consult,
  • Rajo, SAHESA, Salve Group, Slovenská akadémia vied, SEPS, sféra, SODEXO PASS, Softec, Soitron, Sylex,
  • Tatrabanka, TEchnopol, Unimedia, UPC Broadband Slovakia, VGD - AVOS Bratislava, Istropolitana Ogilvy,
  • AARON Group, Ahold, AERO Vodochody, Alcon Pharmaceuticals, At media, Aurum, British American Tobacco,
  • Canon, Cereinvest, DaDa, Energy 21, ENI, EMTC, Enviros, Ford, Honda, Identita, Ignum, IKS KB, JADE, J&T bank,
  • Johnson Controls, Kupeg, mBanka, Media Service, Mitsubishi, NOKIA, Peugeot, Primagas, Promedica, Romodron,
  • Sprinx system, Swietelsky, TBWA, Terezia Company, United Energy Trading, VSL, Walmark, Whirlpool, Zepter

Vyjádření našich firemních klientů

"Co oceňuje kolegyně, jako studentka je připravenost a profesionalita lektorů. Já jako správce kurzů oceňuji detailní přehled docházky našich zaměstnanců na konci každého měsíce. Dokonce mám přehled, kdo přišel o kolik minut později :)
Pak mám pozitivní pocit z Vašeho přístupu a komunikaci se mnou jako s klientem. Mohu se spolehnout, že vše obratem zařídíte k naší spokojenosti a podáte mi maximum informací. Během spolupráce při výuce anglického jazyka jsme se ze strany jazykové školy setkali s maximální flexibilitou a vstřícností vůči našim potřebám."

Tereza Halamová, Office Manager Bigboard

"EMPIRE má neustálý zájem o zlepšování svých služeb a přizpůsobování novým trendům ve výuce."

JUDr. Martin Maťašeje, generální ředitel UPC Broadband Slovakia

"Jazyková škola EMPIRE ve výběrovém řízení vysoce převyšovala ostatní uchazeče a dosavadní spoluprací potvrdila své postavení stálého dodavatele."

Ing. Martina Kuruczová, office coordinator Deloitte Audit

"Trénink prezentačních dovedností v angličtině byl výbornou zkušeností. Lektor byl mimořádně empatický, zkušený a školení vedl ve veselém duchu."

Jana Bujnová, account manager ISTROPOLITANA Ogilvy

"Vzhledem k dosaženému progresu jednotlivých skupin a dosažených výsledků pozitivně hodnotím přínos jazykového kurzu."

Drs. Erik Palinský, General manager INTERSTEEL Slovakia

"Ceníme si vstřícnost a profesionální přístup všech lektorů a metodiků. Při metodě DME vidíme všichni podstatný pokrok v našich nabytých znalostech."

Ing. Katarína Farkašová, Ing. Radoslav Malacky, Messer Tatragas

"Jelikož naše skupina má lekce angličtiny ráno, hodina strávená s lektory z jazykové školy EMPIRE je pro mě často příjemným startem do nového dne. Obdivuji na lektorech jejich profesionální přístup a odhodlání k tomu, aby nás něco naučili."

Lenka Ciganikova, Marketing assistant ABBOTT Laboratories s.r.o

"Nejen po profesionální, ale i lidské stránce považuji zaměstnance EMPIRE za partnery, se kterými je radost spolupracovat."

Elena Stachová, HR manager MOLEX Slovakia a.s.

"Z důvodu efektivity, spolehlivosti a kvality práce jazykové školy EMPIRE jsme rozhodnutí ve spolupráci s touto společností pokračovat a její služby můžeme doporučit i jiným společnostem."

NOKIA Slovakia s.r.o.

"Na společnosti EMPIRE oceňujeme vysokou míru flexibility, odpovědnosti a ochoty vyjít vstříc našim požadavkům. Naši studenti jsou s výukou maximálně spokojeni a na hodiny angličtiny se vždy těší."

Anna Mizerové, HR manager accace k.s.

Všechny uvedené reference jsou citace z doporučených dopisů, které vám v případě zájmu rádi zašleme.

Pro kompletní nabídku jazykových kurzů pro firmy prosím klikněte sem.

Pokud máte zájmu o bezplatnou konzultaci nebo cenovou nabídku, kontaktujte nás.