Služby pro firmy

Služby pro firemní segment

"Naši klienti si nás cení zejména kvůli tomu, že jim neprodáváme kurzy, ale nabízíme řešení jazykového vzdělávání".

Soňa Miháliková - account manager

Firemní prostředí vyžaduje odlišný přístup. Uvědomujeme si, že každá firma potřebuje nejen kurz, ale zejména jeho správné nastavení a uspořádání. Tak, aby si ho zaměstnanci vážili a byli motivováni, aby byl kurz efektivní a aby zapadl do pracovního života firmy. To je podle nás při práci s firemním segmentem nejdůležitější.

Naše služby pro firmy jsou postaveny na 3 základních pilířích:

• Přesné pochopení potřeby klienta - nejprve vás vyslechneme, pak se zamyslíme, jak splnit vaše očekávání
  • Vypracování návrhu vzdělávání - vypracujeme fungující koncept, abyste věděli, co je výsledek a za co platíte
  • Neustálý odborný consulting - nastavíme kurz a neustále monitorujeme jeho průběh, abychom splnili zadaný cíl

Navíc, u nás vždy získáte osobního manažera péče, který je vám kdykoliv k dispozici a řeší všechny vaše průběžné požadavky.

Našim klientům vždy:

• Komplexně nastavíme jazykové vzdělávání-jsme funkčním partnerem HR
  • Dodáme efektivní kurz který bude fungovat - naše hodiny budou studenty bavit
  • Zajistíme plnění cílů jazykového vzdělávání-hlídáme investice a jejich návratnost

A díky tomu dnes:

• Supervizujeme více než 160 korporátních klientů
  • Vyučujeme ve 3 zemích střední Evropy
  • Máme ročně více než 10.000 studentů
  • Odučíme více než 60.000 hodin ročně
  • 60% našich firemních klientů přichází na doporučení spokojených studentů

Pokud máte zájem o reference, prosím, klikněte sem.

Kompletní nabídku kurzů pro firmy najdete zde.

Kontaktujte naše obchodní oddělení pro bezplatnou vstupní konzultaci.