Místo, kde tě vzdělávání baví.

Určitě to znáš. Když tě něco baví, jde ti to rychleji a snadno. Prostě si v tom dobrý. A přesně o tom jsou naše jazykové kurzy a tréninky praktických dovedností.

Dospělí

více info

Děti

více info

Firmy

více info
Otestuj si úroveň jazykových znalostí Angličtina  Němčina
Zúčastni se ukázkové hodiny úplně ZDARMA Přihlaš se

Život v  #empire

Až 70% našich firemních klientů je z doporučení.

Od svého vzniku naše společnost patří k „referenčním firmám.“ Za 13 let existence jsme si vytvořili množství dlouhodobých klientů, kteří jsou s našimi službami spokojeni a díky nim se neustále rozvíjíme i my.

Reference

Jazyková škola Empire se zaměřuje na inovativní přístup ve výuce jazyků, a to jak u dětí, tak u dospělých. Klademe důraz na konverzaci v angličtině a mluvení bez překládání tak, abyste rychle získali sebevědomí při vyjadřování, a zbavili se strachu z mluvení. 

Hlavní prioritou v našich kurzech je snaha, aby si studenti zvykli na anglický (či jiný jazyk) tak, jako na jazyk mateřský. Není tedy divu, že hlavní výuková metoda naší jazykové školy je mluvení, konverzace a dialog. 

Výuka angličtiny ve firmách je naší silnou stránkou díky zaměření na výsledek a doplňkovým službám. Další novinkou na trhu jsou naše krátké, rychlé a úderné tréninky měkkých dovedností, QuickSkills, které jsou mnohem efektivnější než běžné soft skills školení.

7.8.2019

Empire Morning - seznamte se s výukou 21. století

Skvělá šance vidět a zažít moderní výuku jazyků, která reflektuje trendy výuky 21. století. Přijďte se podívat a užít si jedinečnou atmosféru jazykové školy Empire.

 

 

 

7.8.2019

Empire volá - do podzimních kurzů

Spustili jsme registraci do podzimních kurzů. Kromě Direct English - přímé metody - 1x a 2x týdně máme na podzim v nabídce také jednou týdně konverzaci. Novinkou jsou skupinové kurzy přípravy na Cambridge zkoušky a certifikáty - 2x nebo jednou týdně. 

 

Neváhej a rezervuj si své místo v kurzu.

 

Začínáme 23.9.2019

 

 

 

1.8.2018

Slovo "ívent" neexistuje

aneb Konec Czenglish v Čechách

 

Zbav se české výslovnosti a "nálepky východoevropana"

29.8.2018

Seriál o lektorech - Dominika


lektor_CZ_domonika

Co ti prozradí Domča o své práci a životě v Praze?

 

 

22.1.2018

Výuka angličtiny pro děti, která je skutečně efektivní

Už jste se někdy pídili po tom, co vaše ratolesti vlastně dělají v hodinách angličtiny? Slovíčka znají, biflují se na testy, neustále píšou hromady úkolů, ale když na to přijde, nedají dohromady ani jednoduchou větu? Jak je to jen možné?

28.11.2017

Příprava na pohovor v angličtině

pripava na pohovor2Dostali jste pozvánku na pracovní pohovor na vaši vysněnou pracovní pozici, ale samou radostí jste málem přehlédli, že vše bude probíhat v angličtině? Není třeba panikařit, protože ...

 

Kariéra

 
Pošli nám životopis
Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

PARTNEŘI

sipka

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací