Úvodní strana / Pro naše studenty

Bezplatné materiály ke stažení

V sekci bezplatné materiály ke stažení naleznete množství praktických i zábavných materiálů v angličtině i různé anglické články ke stažení, prostřednictvím kterých se můžete dozvědět různé zajímovosti, naučit se něco nového, případě se příjemně zabavit. A to vše v angličtině!

 

Nepravidelná slovesa

Ovládáte již nepravidelná slovesa? V angličtině jich existuje přes 250! Na úrovni "intermediate" byste již mohli znát alespoň 100. Pokud si chcete stáhnout základních 60 nepravidelných sloves spolu s překladem a výslovností, prosím, klikněte sem.

 

Související dokumenty:

Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací