1069

7 Golden Pieces of Advice on Job Interviews

9.6.2020

Each one of us has at least once had to attend a job interview. At least once in your life you go through this experience that can be slightly unpleasant, sometimes awkward, but also palatable or even exciting. If you are “lucky” like me, you spend some of your worktime at job interviews. Not as a candidate, but as an interviewer. Trust me, the two positions are not so different. Let’s take a look at what it is to avoid to make the interview run smooth for both parties 😊.

by Braňo

Přečti si více

Learn Czech. Become a local!

3.2.2020

Have you just come to the Czech Republic or have you been living here for a couple of years? Do you need to obtain Citizenship or do you only want to be able to order a cup of coffee or understand what the shop assistant is telling you? It doesn’t matter whether you are a complete beginner or an advanced learner, our Czech teachers at Empire will help you reach your aim.

by Monika Čepelíková, Empire Czech Teacher and Methodologist

Přečti si více

Episode 2 - Running Passion with Kristina

31.10.2019

Ve druhé části podcastu se dozvíte spoustu věcí o běhání. Kristina, která se běhání věnuje léta, nám prozradí několik tipů o tom, jak začít běhat nebo co dělat před a po běhu. Taky se dozvíme, co je to vlastně ultra závod v běhu a co je potřebné nebo vhodné mít sebou, když si jdeme zaběhat.

Přečti si více

Episode 1 - The Charm of Pottery with Lia

31.10.2019

Dnes vám přinášíme první podcast Empire Praha, kde vyzpovídáme Liu - naši dlouholetou lektorku. Budeme mluvit o výrobě keramiky, o tom, jak výroba keramiky může změnit pohled na svět a o tom, co má společné s japonskou kulturou a tzv. wabi-sabi. Cílem podcastu je poznat lektory z jiné stránky než na hodinách.
 

Přečti si více

Seriál o lektorech - Dominika

29.8.2018


lektor_CZ_domonika

Co ti prozradí Domča o své práci a životě v Praze?

 

 

Přečti si více

Výuka angličtiny pro děti, která je skutečně efektivní

22.1.2018

Už jste se někdy pídili po tom, co vaše ratolesti vlastně dělají v hodinách angličtiny? Slovíčka znají, biflují se na testy, neustále píšou hromady úkolů, ale když na to přijde, nedají dohromady ani jednoduchou větu? Jak je to jen možné?

Přečti si více

Příprava na pohovor v angličtině

28.11.2017

pripava na pohovor2Dostali jste pozvánku na pracovní pohovor na vaši vysněnou pracovní pozici, ale samou radostí jste málem přehlédli, že vše bude probíhat v angličtině? Není třeba panikařit, protože ...

 

Přečti si více
Logo PRAHA

Bozděchova 7
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info