Výuka angličtiny pro děti, která je skutečně efektivní

22.1.2018

Už jste se někdy pídili po tom, co vaše ratolesti vlastně dělají v hodinách angličtiny? Slovíčka znají, biflují se na testy, neustále píšou hromady úkolů, ale když na to přijde, nedají dohromady ani jednoduchou větu? Jak je to jen možné?

Přečti si více

Příprava na pohovor v angličtině

28.11.2017

pripava na pohovor2Dostali jste pozvánku na pracovní pohovor na vaši vysněnou pracovní pozici, ale samou radostí jste málem přehlédli, že vše bude probíhat v angličtině? Není třeba panikařit, protože Dominika si pro vás připravila 5 nejčastějších otázek, které při pohovorech nejčastěji padají, včetně tipů, jak na ně dobře odpovědět.
 

 

Přečti si více

No need to be a millionaire to travel the world! [anglicky i česky]

12.9.2017

travelling

Máte někdy takové to zvláštní nutkání vypadnout z města na pár dní? Ano? No tak já to mám každým třetím dnem, takže ne opravdu nejste sami, hádám, že je to docela normální.. spíš bychom se ale měli ptát, co s tím? Jasně všichni máme práci, drahé polovičky, nedostatek peněz a volného času, ale jsou zrovna tohle věci, které by nás měli omezovat? Rozhodně ne!

Autor: Šárka

Přečti si více

Stop staring at your phone! Keeping a teenager’s (or a “SCREENAGER’S”) attention! [česky i anglicky]

4.9.2017

Přestaň zírat na ten mobil! Udržení pozornosti teenagera (nebo screenagera)

screenagers2V dnešním článku Milena sepsala svoji zkušenost s učením teenagerů. Pokud jsi učitel či máš doma dospívající dítě, tak určitě pokračuj ve čtení!

Autor: Milena

 

Přečti si více

When it comes to kissing [česky i anglicky]

18.8.2017

interview mili

 Seznamoval/a ses na cestách s lidmi z jiných kultur, kteří tě místo podání ruky při pozdravu překvapili obejmutím či dokonce polibkem na tvář? Pokud chceš být příště lépe připraven/a a předejít lehkému faux pas, pak je dnešní článek určen právě pro tebe! A jako bonus si procvičíš angličtinu, jelikož článek je dvojjazyčný:)

Autor: Burak

Přečti si více

Seriál o lektorech - Milena

26.7.2017

interview mili

V dnešním rozhovoru jsme vyzpovídali naši lektorku Milenu. Mili se rozpovídala nejen o práci, ale i o životě v Praze a o svých plánech do budoucna.

Autor: Bára

 

Přečti si více

Seriál o lektorech - Joseph

1.6.2017

Co na sebe prozradí oblíbený lektor angličtiny a španělštiny, Joseph?

 

Přečti si více
Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací