5 nej aplikací pro zlepšení angličtiny (placené)

Autor: Andrea

 

V novém seriálu o aplikacích pro chytré telefony, tablety apod. vám představíme výběr těch nejzajímavějších a nejpřínosnějších aplikací pro zlepšení angličtiny. V tomto díle se budeme věnovat aplikacím, které jsou placené (často v základní verzi zdarma). Stačí už tedy jen pár ťuknutí a zlepšování angličtiny může začít.

  1. Angličtina do kapsy (Android)
  • Snadné učení slovíček, která se procvičují „kartičkovou metodou“, základní verze je zdarma, pokud vás aplikace zaujme, je možné zakoupit její rozšíření na plnou verzi

 

  1. English Grammar in Use (Android, iTunes)
  • Oblíbená verze gramatické knihy plná cvičení na všechny gramatické jevy, na které si jen vzpomenete

 

  1. Learn English with Podcast (Android)
  • Pokud vás baví „podcasty“, tato aplikace vás nadchne, tematicky různorodé poslechy, které jsou určeny pro studenty angličtiny

 

  1. Learn English 6000 words (Android)
  • Základní aplikace zdarma, ovšem lze ji dalšími nákupy rozšířit do plné verze, zábavná aplikace pro učení slovíček různých kategorií, nejen pro děti

 

  1. Learn English with Babbel (Android, iTunes)
  • Jedna z aplikací, která je velmi vysoko na žebříčku kvality i obliby u uživatelů, procvičování poslechu, slovní zásoby, gramatiky…prostě vše, co je pro rozvoj jazyka nutné, pokud si navíc její základní verzi zdarma rozšíříte o placené prvky, získáte opravdu užitečný nástroj pro zlepšování angličtiny

 

Pokud máte pocit, že procvičování gramatiky v aplikacích pro vás není dostačující a chtěli byste se svou angličtinou něco konečně udělat, vyberte si správný kurz angličtiny, který vám to možní.

 

V rámci kurzů angličtiny jazykové školy Empire dokonce dostanete (kromě jiných výhod) i přístup do on-line zóny, která je šitá na míru přímo studentům jazykových kurzů. Takže si můžete efektivně procvičovat to, co jste se na hodinách naučili.

 

Pokud byste si online zónu rádi bezplatně vyzkoušeli, máte možnost:

http://directenglish.home.pl/online4/