Tipping [česky i anglicky]

3.8.2015

Jak a kolik se dává spropitné v Čechách a proč je to zejména pro Američany matoucí?

Autor: Sarah

Přečti si více

Zlepšete si anglickou výslovnost

31.7.2015

Pokud stále bojujete s anglickou výslovností nebo máte pocit, že angličtinu celkově ovládáte dobře, ale máte silný český přízvuk, poradíme vám, jak se zlepšit.

Přečti si více

Stay cool

30.7.2015

Další část našeho seriálu, tentokrát o počasí, o tom, proč bude na recepci 2 týdny prázdno a o Empire Instagramu.

Autor: Bára

Přečti si více

Nevaž se, odvaž se

14.7.2015

Třetí část našeho seriálu z prostředí Empire. Dozvíte se, kdo je těhotný, užitečné tipy pro studium angličtiny a mnoho dalšího.

Autor: Bára 

Přečti si více

Letní jazykové kurzy - pro a proti

8.7.2015

Oficiální první letní den je za námi, prázdniny se rychle blíží a vy určitě přemýšlíte, jaký program si ještě kromě odpočinkové dovolené zvolit. Někdo se těší, že si přečte horu knížek, která se mu za rok postupně kupí na nočním stolku. Jiný se chce naučit lézt po skalách. Ale co takhle se příjemně zchladit v pohodlné židli učebny a osvěžit si své znalosti cizích jazyků?

Přečti si více

Tipy na procvičení NULTÉHO kondicionálu v angličtině

1.7.2015

Je tu další díl seriálu týkajícího se kondicionálu, neboli podmiňovacím způsobu, v angličtině. Opět se dozvíte užitečné tipy, na jakých webových stránkách je možné rychle, efektivně a zábavně kondicionál procvičit. Pokud vás zajímá nultý kondicionál a hlavně jeho procvičování, čtěte dál.

Přečti si více

Anglo-americké vlajky: UK

24.6.2015

V našem novém seriálu zajímavostí z anglo-amerického prostředí jsme vám již představili vlajku USA. Dnes se více zaměříme na zábavná fakta týkající se vlajky Spojeného království Velké Británie a Severního Irska.

Přečti si více
Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací