Které jazyky studovat?

8.6.2015

Kolik umíš jazyků, tolikrát si člověkem. Tak praví známé české přísloví. Pokud poslední dobou přemýšlíte nad tím, zda nezačít studovat nějaký cizí jazyk, ale váháte nad tím, který jazyk si vybrat, pomůžeme vám. V našem článku se dozvíte, jaké jazyky se vyplatí studovat, které jsou nejpoužívanější, které jsou složitější, které zábavnější…

Přečti si více

Tipy na procvičení kondicionálu v angličtině

1.6.2015

Toto léto se můžete těšit na seriál o kondicionálu, neboli podmiňovacím způsobu, v angličtině. Na našem blogu se opět dozvíte užitečné tipy, na jakých webových stránkách je možné rychle, efektivně a zábavně kondicionál procvičit. V tomto článku jsme stránky k procvičování rozdělili podle tří úrovní pokročilosti: pro začátečníky, středně pokročilé a pokročilé.

Přečti si více

Anglo-americké vlajky zábavně: USA

30.5.2015

V našem novém seriálu zajímavostí z anglo-amerického prostředí vám představíme zábavná fakta týkající se vlajek této části světa. Začínáme vlajkou USA, jejíž podobu zná snad úplně každý obyvatel naší planety.

Přečti si více

My first English lesson

25.5.2015

Typická první hodina Angličtiny. Na konci článku najdete vysvětlivky k použitým hovorovým výrazům.

Autor: Bára

Přečti si více

Introduction

21.5.2015

Úvodní článek našeho nového seriálu z prostředí jazykové školy Empire, ve kterém se naše lektorka Bára bude snažit ukázat, jaké je u nás prostředí.

Autor: Bára   

Přečti si více

Idiomy – 3. díl (intermediate)

27.4.2015

Autor: Andrea

 

V třetím díle seriálu o idiomech se zaměříme na weby, které vám pomohou seznámit se s idiomy středně pokročilé úrovně blíže, některé se třeba i naučit a zábavně si je procvičit.

Přečti si více

Anglické slovo desetiletí

20.4.2015

Autor: Andrea

 

Již v předchozích článcích jsme vám představili vybraná anglická slova roku. A to jak britské, tak americké kultury. ADS (American Dialect Society) také vybrala nejvýznamnější slova desetiletí. Nyní vám je představíme. Můžeme vás ujistit, že jsou to slova nám zcela známá.

Přečti si více
Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací