V Empire jako v bavlnce

13.10.2015

Autor: Katka

Máte spoustu motivace, opravdu hodně se chcete konečně naučit anglicky. Někdo vám doporučil Empire a chcete to tam zkusit. Prý tam mají bezva prostředí, super lektoři, usmějou se na vás, milí na vás budou, a ještě vás fakt naučí mluvit anglicky. Jenže musíte být večer doma a zrovna vám nevychází čas s prací na ten ranní kurz a vlastně se vám to hodí každé sudé úterý v jednu a každý osmý pátek ve dvě a středy jak kdy.

Pro vás tu máme Janičku :)

Empire jazyková škola se mění na Empire – the Know-How Institute

24.9.2015

Deset let zkušeností na poli výuky cizích jazyků. Tisíce spokojených studentů veřejných kurzů, stovky firem, kterým jsme pomohli dosahovat lepších výsledků díky našemu know-how, skvělým lektorům a péči „accountů“.

Přečti si více

Dobrá znalost jazyků = kariérní růst

10.8.2015

Znalost jazyků je dnes mezi zaměstnavateli žádaným artiklem. Na málokteré pozici se obejdete bez znalosti angličtiny. Firmy ale čím dál častěji požadují i němčinu, francouzštinu, španělštinu či ruštinu. Jaký vliv má znalost cizích jazyků na váš kariérní či osobností růst? Pokud vás zajímá, jak získat v budoucnu možnost lepší pracovní pozici díky cizím jazykům, čtěte dál.

Tipping [česky i anglicky]

3.8.2015

Jak a kolik se dává spropitné v Čechách a proč je to zejména pro Američany matoucí?

Autor: Sarah

Zlepšete si anglickou výslovnost

31.7.2015

Pokud stále bojujete s anglickou výslovností nebo máte pocit, že angličtinu celkově ovládáte dobře, ale máte silný český přízvuk, poradíme vám, jak se zlepšit.

Stay cool

30.7.2015

Další část našeho seriálu, tentokrát o počasí, o tom, proč bude na recepci 2 týdny prázdno a o Empire Instagramu.

Autor: Bára

Nevaž se, odvaž se

14.7.2015

Třetí část našeho seriálu z prostředí Empire. Dozvíte se, kdo je těhotný, užitečné tipy pro studium angličtiny a mnoho dalšího.

Autor: Bára