Ep. 5 A zase v obraze

21.10.2015

Tááákže dobrý den opět po delší odmlce.

Blíží se nám pátý týden nového, pro nás už semestru (né trimestru jak bývalo zvykem dlouhá léta). Všiml si vůbec někdo této změny? Tááákže, máme toho hodně nového a ještě více naplánovaného. Samozřejmě vše s ohledem na tebe - našeho “Empířího” studenta.

Autor: Bára

Přečti si více

V Empire jako v bavlnce

13.10.2015

Autor: Katka

Máte spoustu motivace, opravdu hodně se chcete konečně naučit anglicky. Někdo vám doporučil Empire a chcete to tam zkusit. Prý tam mají bezva prostředí, super lektoři, usmějou se na vás, milí na vás budou, a ještě vás fakt naučí mluvit anglicky. Jenže musíte být večer doma a zrovna vám nevychází čas s prací na ten ranní kurz a vlastně se vám to hodí každé sudé úterý v jednu a každý osmý pátek ve dvě a středy jak kdy.

Pro vás tu máme Janičku :)

Přečti si více

Empire jazyková škola se mění na Empire – the Know-How Institute

24.9.2015

Deset let zkušeností na poli výuky cizích jazyků. Tisíce spokojených studentů veřejných kurzů, stovky firem, kterým jsme pomohli dosahovat lepších výsledků díky našemu know-how, skvělým lektorům a péči „accountů“.

Přečti si více

Dobrá znalost jazyků = kariérní růst

10.8.2015

Znalost jazyků je dnes mezi zaměstnavateli žádaným artiklem. Na málokteré pozici se obejdete bez znalosti angličtiny. Firmy ale čím dál častěji požadují i němčinu, francouzštinu, španělštinu či ruštinu. Jaký vliv má znalost cizích jazyků na váš kariérní či osobností růst? Pokud vás zajímá, jak získat v budoucnu možnost lepší pracovní pozici díky cizím jazykům, čtěte dál.

Přečti si více

Tipping [česky i anglicky]

3.8.2015

Jak a kolik se dává spropitné v Čechách a proč je to zejména pro Američany matoucí?

Autor: Sarah

Přečti si více

Zlepšete si anglickou výslovnost

31.7.2015

Pokud stále bojujete s anglickou výslovností nebo máte pocit, že angličtinu celkově ovládáte dobře, ale máte silný český přízvuk, poradíme vám, jak se zlepšit.

Přečti si více

Stay cool

30.7.2015

Další část našeho seriálu, tentokrát o počasí, o tom, proč bude na recepci 2 týdny prázdno a o Empire Instagramu.

Autor: Bára

Přečti si více
Logo PRAHA

Bozděchova 7
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info