Nevaž se, odvaž se

14.7.2015

Třetí část našeho seriálu z prostředí Empire. Dozvíte se, kdo je těhotný, užitečné tipy pro studium angličtiny a mnoho dalšího.

Autor: Bára 

Přečti si více

Letní jazykové kurzy - pro a proti

8.7.2015

Oficiální první letní den je za námi, prázdniny se rychle blíží a vy určitě přemýšlíte, jaký program si ještě kromě odpočinkové dovolené zvolit. Někdo se těší, že si přečte horu knížek, která se mu za rok postupně kupí na nočním stolku. Jiný se chce naučit lézt po skalách. Ale co takhle se příjemně zchladit v pohodlné židli učebny a osvěžit si své znalosti cizích jazyků?

Přečti si více

Tipy na procvičení NULTÉHO kondicionálu v angličtině

1.7.2015

Je tu další díl seriálu týkajícího se kondicionálu, neboli podmiňovacím způsobu, v angličtině. Opět se dozvíte užitečné tipy, na jakých webových stránkách je možné rychle, efektivně a zábavně kondicionál procvičit. Pokud vás zajímá nultý kondicionál a hlavně jeho procvičování, čtěte dál.

Přečti si více

Anglo-americké vlajky: UK

24.6.2015

V našem novém seriálu zajímavostí z anglo-amerického prostředí jsme vám již představili vlajku USA. Dnes se více zaměříme na zábavná fakta týkající se vlajky Spojeného království Velké Británie a Severního Irska.

Přečti si více

Které jazyky studovat?

8.6.2015

Kolik umíš jazyků, tolikrát si člověkem. Tak praví známé české přísloví. Pokud poslední dobou přemýšlíte nad tím, zda nezačít studovat nějaký cizí jazyk, ale váháte nad tím, který jazyk si vybrat, pomůžeme vám. V našem článku se dozvíte, jaké jazyky se vyplatí studovat, které jsou nejpoužívanější, které jsou složitější, které zábavnější…

Přečti si více

Tipy na procvičení kondicionálu v angličtině

1.6.2015

Toto léto se můžete těšit na seriál o kondicionálu, neboli podmiňovacím způsobu, v angličtině. Na našem blogu se opět dozvíte užitečné tipy, na jakých webových stránkách je možné rychle, efektivně a zábavně kondicionál procvičit. V tomto článku jsme stránky k procvičování rozdělili podle tří úrovní pokročilosti: pro začátečníky, středně pokročilé a pokročilé.

Přečti si více

Anglo-americké vlajky zábavně: USA

30.5.2015

V našem novém seriálu zajímavostí z anglo-amerického prostředí vám představíme zábavná fakta týkající se vlajek této části světa. Začínáme vlajkou USA, jejíž podobu zná snad úplně každý obyvatel naší planety.

Přečti si více
Logo PRAHA

Bozděchova 7
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info