My first English lesson

25.5.2015

Typická první hodina Angličtiny. Na konci článku najdete vysvětlivky k použitým hovorovým výrazům.

Autor: Bára

Přečti si více

Introduction

21.5.2015

Úvodní článek našeho nového seriálu z prostředí jazykové školy Empire, ve kterém se naše lektorka Bára bude snažit ukázat, jaké je u nás prostředí.

Autor: Bára   

Přečti si více

Idiomy – 3. díl (intermediate)

27.4.2015

Autor: Andrea

 

V třetím díle seriálu o idiomech se zaměříme na weby, které vám pomohou seznámit se s idiomy středně pokročilé úrovně blíže, některé se třeba i naučit a zábavně si je procvičit.

Přečti si více

Anglické slovo desetiletí

20.4.2015

Autor: Andrea

 

Již v předchozích článcích jsme vám představili vybraná anglická slova roku. A to jak britské, tak americké kultury. ADS (American Dialect Society) také vybrala nejvýznamnější slova desetiletí. Nyní vám je představíme. Můžeme vás ujistit, že jsou to slova nám zcela známá.

Přečti si více

Jak vybrat ten správný jazykový kurz

13.4.2015

Autor: Andrea

 

Chtěli byste se začít učit anglicky, ale váháte, který jazykový kurz je pro vás ten pravý? Poradíme vám, co zohlednit při výběru jazykové školy/jazykového kurzu.

Přečti si více

Idiomy – 2. díl (úroveň: elementary)

6.4.2015

Autor: Andrea

 

V druhém díle seriálu o idiomech se zaměříme na weby, které vám pomohou seznámit se se základními idiomy blíže, některé se třeba i naučit a zábavně si je procvičit.

Přečti si více

Den svatého Patrika

30.3.2015

Autor: Sarah

 

trojlistekHappy Saint Paddy’s Day! [česky i anglicky]

Dnešní článek o Dni svatého Patrika od lektorky Sarah je lehce netradiční - je totiž v angličtině, doplněný o český překlad od Petra. Pokud si tedy chcete protrénovat angličtinu a navíc se dozvědět něco nového, je pro vás náš nový seriál jako dělaný.

 

Přečti si více
Logo PRAHA

Bozděchova 7
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info