Bez angličtiny se po střední škole neobejdeš

Autor: Andrea

 

Dokončil jsi úspěšně střední školu, ale máš pocit, že tvoje znalosti angličtiny výrazně pokulhávají? Ať už chceš cestovat, dál studovat nebo si hledat práci, bez angličtiny to bude výrazně těžší. Jestli se chceš naučit jazyk rychle a efektivně, vyplatí se ti vyzkoušet každodenní intenzivní kurzy angličtiny v podoběpomaturitního studia

 

Za jeden školní rok budeš mít možnost povýšit své znalosti angličtiny na úplně novou úroveň. Díky dnešním moderním metodám výuky tě to navíc bude bavit a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

         
pomaturitním studiem angličtiny v jazykové škole Empire získáš řadu výhod. Samozřejmostí je status studenta, který ti umožní osvobození od placení daní, sociálního i zdravotního pojištění. Jako student a držitel mezinárodní karty ISIC pak budeš moct využívat všech slev a výhodných nabídek, které se ti budou nabízet.
 
Zkušeně sestavená kombinace hodin výuky zaručuje rychlý pokrok v učení bez zbytečného stereotypu. Hodiny vedené konverzační přímou metodouDirect Method for English jsou vhodné pro studenty na všech úrovních.
 
Od první hodiny budeš mít spoustu prostoru mluvit, což ti umožní zautomatizovat si gramatiku, osvojit si slovní zásobu, kterou navíc díky promyšlenému systému opakování nezapomeneš. Hodiny vedené v tradičním duchu ti pomůžou procvičit načerpané znalosti a umožní ti připravit se na mezinárodně platné zkoušky z angličtiny PET nebo FCE.
 
Zkus investovat jeden školní rok do zlepšení své angličtiny a uvidíš, že to bude krok správným směrem. Ať už se pak vydáš za dobrodružstvím kamkoliv nebo si budeš hledat práci, dobrá angličtina se ti nikdy neztratí!
 

Language school Empire is the right choice!

 

Podrobnější informace najdeš na: www.empire-skola.cz/pomaturitni-studium-anglictiny/