Firemní výuka angličtiny

Autor: Andrea

Studenti angličtiny se dnes často setkávají s možností výuky angličtiny v zaměstnání, které je obvykle uváděno jako benefit k finančnímu ohodnocení za práci. Pokud máte možnost výběru jazykového kurzu nebo jazykové školy, nebo vaše firma právě hledá správného dodavatele služeb jazykových kurzů angličtiny, přečte si, jaké jsou hlavní zásady, kterých se držet, abyste vybrali co nejlépe.

Jazykový kurz vs. řešení jazykového vzdělávání

Může se zdát, že vybrat tu správnou jazykovou školu nebo lektora angličtiny, je jednoduché. Je ale důležité shrnout si nejdříve potřeby, jaké vaši zaměstnanci/firma, tedy potenciální studenti mají.

Správné nastavení komplexního jazykového vzdělávání znamená spolehlivou investici a hlavně zajištění motivace studentů/zaměstnanců. Vybrat proto jazykový kurz se může zdát snadné, ale dlouhodobě nemusí být efektivní, pokud se nepřihlíží k důležitým faktorům.

Respektovat by se mělo i tempo společnosti a způsob uspořádání, který má vliv i na firemní výuku angličtiny, pokud má být poskytována.

 

3 základní pilíře výběru

  1. Přesné pochopení potřeb klienta
  2. Vypracování návrhu vzdělávání
  3. Neustálý odborný consulting

 

Výslední řešení

Pokud hledáte profesionální jazykovou školu, která vám zajistí vámi požadované služby, je nutné, aby nabízela různá řešení vytvořená na míru představám klienta. Po vyslechnutí a identifikaci potřeb by měla přijít nabídka nejvhodnějšího balíku služeb. Neustálá komunikace, konzultace a upřesňování potřeb zajistí, že i ti nejnáročnější klienti budou spokojení.

 

Pokud si nejste jistí, jak vybírat a zajistit, že nabízený systém jazykového vzdělávání bude vhodný právě pro vás, využijte možností bezplatných konzultací, které většina kvalitních jazykových škol nabízejících firemní výuku, nabízí.