Naučte se v létě anglicky

Autor: Andrea

Krásné slunečné počasí již začalo a s ním přichází i nekonečné možnosti využití letních měsíců pro různé aktivity. Proč letos nezkusit něco nového a zapsat se na kurz angličtiny? Nemusíte trávit ve třídě celé dny nebo měsíce. To, jaký kurz si vyberete, je jen na vás…

HLAVNĚ RYCHLE

Pokud máte už téměř plný diář letních aktivit a dovolených a přesto vám zbývá jeden týden, který byste rádi věnovali rozvoji svého vzdělání, nabízí se jednoduché řešení v podobě letních týdenních kurzů angličtiny. Nejlepší je vybrat si takový, kde si angličtinu hlavně procvičíte mluvením (to se může hodit například před dovolenou), proniknete hlouběji do probírané látky pomocí aktivních simulací situací praktického života s ostatními studenty.

                               

DVA TÝDNY ANGLIČTINY? PROČ NE?

Ač se vždy zdá, že letní měsíce utečou velice rychle, přece jen je dvou měsíční pauza od angličtiny pro naši hlavu poměrně dlouhá. Nenechte své anglické dovednosti odpočívat a probuďte se alespoň na dvoutýdenním letním kurzu angličtiny, kde si angličtinu intenzivně procvičíte, ale zbyde i dost prostoru na její další rozvoj.

 

ODLEHČENÉ LETNÍ KURZY ANGLIČTINY

Pokud nechcete s učením angličtiny přestávat, ale rádi byste intenzitu i způsob výuky nějak odlehčili, letní konverzační kurzy angličtiny pro vás budou trefou do černého. V případě dobré volby kurzu zjistíte, že konverzace nemusí být jen jakýmsi povídáním, ale může efektivně pomoct rozvíjet vaše znalosti angličtiny. Při dobrém vedení hodiny se naučíte nová slovíčka, procvičíte je při diskuzi a modelových situacích a hlavně se u toho budete bavit.

 

LÉTO VÁS V POKROKU NEZASTAVÍ!

ANEB LETNÍ VŠEOBECNÉ KURZY ANGLIČTINY

Nenechte se ukolébat letním počasím a pokračujte ve studiu angličtiny, nejlepší volbou je letní všeobecný kurz angličtiny. Ať už máte jakoukoliv motivaci (práce, studium, dovolená…), se správně vybraným kurzem načerpáte všechny potřebné znalosti a navíc se u toho budete bavit. Díky moderním inovativním metodám výuky není nutné vyplňovat gramatická cvičení většinu hodiny a ještě dělat domácí úkoly nebo se drtit po večerech slovíčka. Vyberte si takový kurz angličtiny, který vám konečně pomůže překonat ostych z mluvení a nabídne efektivnější formu učení angličtiny.