Osobní příběh studenta pomaturitního studia

 

Autor: Jana
studentka pomaturitního studia Jazykové školy Empire
 
Konečně mám za sebou maturitu! A samozřejmě jsem u ní uspěla. Ale co teď? Jít na vysokou školu? Jsem na to už připravená? Nebo začít pracovat? Opravdu? Ne, to určitě ne. Ale, co budu dělat? Tyhle otázky se mi honily hlavou přesně před rokem.

 

Přesto, že jsem chtěla jít na vysokou školu, cítila jsem, že moje angličtina není tak dobrá, jak by bylo potřeba. Po nějaké době hledání jsem našla kurz angličitiny pro mladé studenty, kteří mají za sebou maturitu. Bylo to pomaturitní studiumJazykové škole Empire.

 
I přes svou nerozhodnost jsem se rozhodla zapsat do pomaturitního studia. Poté jsem musela absolvovat vstupní test. Protože v jazykové škole Empire potřebovali vědět, jaká je moje úroveň angličtiny. A moje zlepšování mohlo začít.
 
Když se ohlédnu zpět, musím říct, že celý kurz byl úžasný. Naše parta studentů je výborná, všichni jsme v přibližně stejném věku, takže jsou podobné i naše zájmy. Každý z nás udělal velký pokrok. Ale to není tak přakvapivé, když si vezmu kolik nových slovíček jsme se každý týden naučili. Naše znalosti gramatiky se také zlepšovaly celý školní rok.
 
Nakonec musím kurz pomaturitního studia jen doporučit. Je pro každého, kdo si chce zlepšit znalost angličtiny a potkat se s prima lidmi. A také nemůžu opomenou naše perfektní učitele, kteří s námi měli nekonečnou trpělivost.
 
A co vím jistě? Že vás překvapí, jak jednoduché učení angličtiny může být.