Seriál o DME – díl 3.

Výukové materiály Direct Method for English

 
Autor: Andrea
O tom, jak funguje přímá metoda výuky angličtiny a jaké jsou její hlavní principy a výhody jste si měli možnost přečíst v prvním a druhém díle seriálu o Direct Method for English. V posledním třetím díle se zaměříme na to, jaké výukové materiály jsou při hodiná vyučovaných DME používány.

Studenti, kteří navštěvují kurzy angličtiny vedené metodou Direct Method for English mají velký výběr možností, jak si angličtinu doma opakovat. Učebnice obecné angličtiny, které jsou pro výuku stěžejní, jsou rozděleny do 6 úrovní.

 

Součástí každé učenice je CD s nahrávkami hodin. Díky tomu mají studenti možnost opakovat si látku a poslouchat angličtinu kdekoliv a kdykoliv. Tento způsob opakování angličtiny si nejvíce pochvalují velmi vytížení studenti, kteří např. tráví mnoho času služebně v autě a na cestách. Nemají čas vyplňovat cvičení a číst si v učebnici, proto  poslechový způsob opakování velmi vítají.
Další výhodou nahrávek je možnost lehce dohnat látku, pokud nějaké hodiny zameškáte. Díky kvalitně namluveným lekcím rodilými mluvčími, máte možnost poslechnout si to, co ostatní studenti slyšeli na hodině a další hodinu tak nebudete tápat. To vám umožní pokračovat dál ve svém progresu bez nutnosti dohánění látky a učení se samostatně doma navíc.
Ti studenti, kteří tráví celé dny u počítače, jistě přivítají možnost procvičování angličtiny online. Tzv. online zóna, je šita na míru přímo studentům Direct Method for English.
 
Co obsahuje on-line výuka angličtiny?
-          více než 100 diktátů
-          více než 500 gramatických cvičení a cvičení na slovní zásobu
-          více než 100 hodin angličtiny online
 
Online výuku angličtiny, která je součástí kurzů Direct Method for English, si můžete vyzkoušet zdarma:
http://directenglish.home.pl/online4/