Tipy na procvičení NULTÉHO kondicionálu v angličtině

Je tu další díl seriálu týkajícího se kondicionálu, neboli podmiňovacím způsobu, v angličtině. Opět se dozvíte užitečné tipy, na jakých webových stránkách je možné rychle, efektivně a zábavně kondicionál procvičit. Pokud vás zajímá nultý kondicionál a hlavně jeho procvičování, čtěte dál.

http://www.perfect-english-grammar.com/zero-conditional.html

Stránky s velmi přehledně a stručně napsanými pravidly nultého kondicionálu. Po přečtení možnost kliknout na odkaz, kde najdete cvičení v pdf., na jehož konci je klíč se správnými odpověďmi.

 

http://www.learnenglish-online.com/grammar/tests/zeroconditional.html

Jednoduché cvičení, možnost výběru odpovědi, na konci automatická kontrola.

 

http://www.englishgrammarsecrets.com/type0/exercise1.html

Připojování správných částí vět k sobě, možnost pomoci zobrazením správné odpovědi, finální možnost kontroly správných odpovědí.

 

http://www.englishgrammarsecrets.com/type0/exercise2.html

Doplňování vět správnými slovesy, možnost pomoci zobrazením správné odpovědi, finální možnost kontroly správných odpovědí.

 

http://www.englishgrammarsecrets.com/type0/exercise4.html

Vyberte, zda do vět patří IF, WHEN nebo UNLESS. Možnost pomoci zobrazením správné odpovědi, finální možnost kontroly správných odpovědí.

 

Pokud máte pocit, že procvičování gramatiky online pro vás není dostačující a chtěli byste se svou angličtinou něco konečně udělat, vyberte si správný kurz angličtiny, který vám to možní.

V rámci kurzů angličtiny jazykové školy Empire dokonce dostanete (kromě jiných výhod) i přístup do on-line zóny, která je šitá na míru přímo studentům jazykových kurzů. Takže si můžete efektivně procvičovat to, co jste se na hodinách naučili.

Pokud byste si online zónu rádi bezplatně vyzkoušeli, máte možnost:

http://directenglish.home.pl/online4/