YLE Movers: Cambridgské zkoušky pro nejmenší

Autor: Andrea

 

V našem úvodním článku o zkouškách YLE jsme vám představili jejich všeobecnou stránku.  Nyní se máte možnost na našem blogu dozvědět podrobnější informace přímo ke zkoušce Movers.

Stručné shrnutí zkoušek YLE

Zkoušky YLE (zkratka pro Young Learners English) jsou zábavnou a motivující formou testu pro ty nejmenší studenty. Jsou určeny pro děti prvního stupně (od 7) až do přibližně 12 let. Tedy do jakési pomyslné věkové hranice, kdy už je poté možné skládat zkoušky cambridgské určené pro starší děti a dospělé (KET, PET, FCE, CAE a CPE).

 

 

YLE Movers

  • Střední stupeň zkoušky určen žákům prvního stupně
  • Věková hranice: 7-12 let
  • Očekávané schopnosti dítěte: rozeznání různých obrázků v angličtině, popis rozdílů na obrázcích, odpovídání krátkými větami, psaní jednoslovných odpovědí, čísel na zadané otázky
  • 3 části: Poslech (25 minut), Čtení a psaní (30 minut) a Mluvení (5-7 minut)

 

 

Pokud byste své děti rádi podpořili ve výuce angličtiny, ale sami cítíte, že by to chtělo vaši angličtinu procvičit, nebo byste s angličtinou chtěli už konečně začít, není nic jednoduššího, než zapsat se na ten správný kurz angličtiny a začít s učením. S jazykovou školou Empire vám to půjde rychle a zábavně. Procvičování s dětmi pak může začít!