Změny ve zkoušce CPE 2015

Autor: Andrea

 

Na našem blogu jste se již mohli dočíst podrobné informace o zkoušce Cambridge English: Proficiency, neboli CPE. Od ledna 2015 se ale v jejím uspořádání chystají změny. A aby vás nic nezaskočilo, v našem článku se o těchto změnách v CPE dočtete.

Hlavní změny v CPE pro rok 2015 se týkají vyhodnocení zkoušky. Její forma, tak jak je popsána na našem blogu zůstává zachována.

 

HODNOCENÍ CPE 2015

Další novinkou Cambridgských zkoušek od ledna 2015 bude jejich vyhodnocení. Student dostane po absolvování zkoušky hodnocení na tzv. Cambridge English Scale. Hodnocení jednotlivých částí tak bude detailnější. Výsledky jednotlivých cambridgeských zkoušek tak budou mezi sebou porovnatelné a student si tak může udělat jasný obrázek o svém pokroku i v jednotlivých částech zkoušky.

 

Pokud máte pocit, že byste si angličtinu potřebovali celkově dobře procvičit, najděte si pro sebe vhodný jazykový kurz. Nebo se rovnou přijďte podívat na ukázkovou hodinu zdarma do Jazykové školy Empire.