Úvodní strana / O nás

Certifikáty a Jazykové zkoušky

Příprava na Cambridge certifikační zkoušky

Pokud plánuješ studovat či pracovat v zemi, kde je úředním jazykem angličtina, úspěšné složení některé z mezinárodně uznávaných zkoušek z angličtiny ti může značně zlepšit šanci na dosažení tvého cíle.

certifikaty

Empire nabízí přípravné kurzy na některé z mezinárodních testů jako IELTS, FCE, CAE nebo CPE.

  • Na začátku Tě otestujeme a určíme, zda Tvoje úroveň angličtiny je pro danou zkoušku dostatečná
  • Pokud je Tvá úroveň příliš nízká, doporučíme Ti nejdříve kurz obecné angličtiny přímou metodou
  • Plán výuky je nastavený tak, abys se složením zkoušky neměl/a problémy

Existuje celá řada zkoušek a certifikátů:

PET (B1 Preliminary) Preliminary English Test (B1) – vhodné pro žáky střední škol, například pro přijímací zkoušky.

FCE (B2 First) The Cambridge English First or First Certificate (B2) je mezinárodně uznávaný certifikát vhodný pro studenty s pokročilou znalostí angličtiny. FCE také testuje poslech, čtení, psaní a mluvení. Je uznáván velkým množstvím společností a některými univerzitami, ne vždy však může být dostačující. Více o kurzu se dozvíš zde. Zároveň poskytujeme také speciální přípravný kurz, kde si test přímo natrénuješ a na zkoušku tak jdeš 100% připravený/á - detaily se dozvíš tady.

CAE (C1 Advanced) The Cambridge English: Advanced (C1). Tato zkouška může být uznána při žádosti o vízum ve většině anglicky mluvících zemí. Více o kurzu se dozvíš zde.Zároveň poskytujeme také speciální přípravný kurz, kde si test přímo natrénuješ a na zkoušku tak jdeš 100% připravený/á - detaily se dozvíš tady.

CPE (C2 Proficiency) Certificate of Proficiency in English (C2) je nejvyšší stupeň, kterého lze v angličtině dosáhnout. Umožňuje se přihlásit do tréninkových programů jako EFL (English as a Foreign Language) nebo ESOL (English as a Second Language).

 

IELTS (International English Language Testing System) nabízí 2 druhy testů:

IELTS akademický - pro zájemce o univerzitní stadium nebo práci v zahraničí.

IELTS obecný – pro ty, kteří chtějí žít v Austrálii, Kanadě, nebo Velké Británii, a pro ty, kteří se hlásí do tréninkových programů či chtějí získat pracovní zkušenosti v anglicky mluvícím prostředí.

Obě verze testu hodnotí všechny 4 jazykové dovednosti: poslech, čtení, psaní a mluvení. Po absolvování zkoušky dostaneš certifikát.

Zkoušky samotné probíhají 4x do roka. Testy se konají ve dvou termínech. První termín je písemná část a druhý termín část ústní.

Nabízíme přípravné kurzy na certifikát. K získání certifikátu je potřeba složit zkoušku (termíny a místa konání vypisují certifikované instituty), na kterou Tě rádi zaregistrujeme.

V Empire máme několik kvalifikovaných lektorů s mnohaletou zkušeností s přípravou studentů pro všechny tyto zkoušky, kteří pro tebe připraví individuální plán a zajistí ti dostatečnou přípravu, díky které zkoušku nepochybně zvládneš. Mrkni se na nabídku individuálních kurzů.

 

Logo PRAHA

Bozděchova 7
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info