Úvodní strana / Metoda a lektoři

Články ke stažení zdarma

14.5.2007

Užitečné informace, nejen při cestování, nejen přes léto

Užitečné informace, nejen při cestování, nejen přes léto

Podle nedávné ankety o společenských vztazích vedené mezi 16 – 34-letými ve světě, večer strávený venku v Tokiu je v těchto dnech téměř totéž co v Miláně. Ať již žijete v Korei nebo v Kanadě, v Itálii nebo v Irsku, typický večer venku strávíte jezením burgrů, shlédnutím amerických filmů nebo posloucháním anglických písniček v klubech a barech. Individuální rozdíly stále přežívají – balet je stále populární zvláště mezi Rusy, přičemž Japonci více preferují večer s karaoke – ovšem americká kultura je všude.

Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací