Co si na nás naši klienti a lektoři cení?

Naši klienti oceňují partnerský přístup, proaktivitu, časovou flexibilitu, jasně definovaný cíl vzdělávání a jedinečný styl výuky. Studenti jsou spokojeni, protože je hodiny baví, jsou dynamické a komunikační. HR manažer se může spolehnout, že všechno běží, jak má. Majitelé firem oceňují, že peníze jsou vynaloženy efektivně, vidí výsledky.

Naši lektoři nejvíce oceňují garanci počtu odučených hodin, přátelské prostředí, metodickou podporu a kariérní postup. Jsou u nás spokojeni, protože jsme flexibilní, umíme se na všem dohodnout a ke každému z nich přistupujeme individuálně.

Empire pro mě není jenom místem, kde vydělávám peníze, ale také místem, kde se ze mě každý den stává o kousek lepší lektor angličtiny. Nejvíc se mi líbí, že se neustále učím novým věcem od kolegů a manažerů a jsem součástí funkčního týmu. Benefitní lekce češtiny pro cizince jsou taky super! Tamie, L.A. (USA)