Úvodní strana / O nás / Napsali o nás

Dokážu se angličtinu naučit rychleji.

Dokážu se angličtinu naučit rychleji. P.S: Musí mě to však bavit.


Určitě to znáte. Když nás něco baví, jde nám to rychleji a snadněji. Zkrátka jsme v tom dobří. A přesně to rozhoduje o úspěchu či neúspěchu při studiu angličtiny. Když nás něco zaujme, děláme to rádi a najednou člověk zjistí, že umí anglicky.


Jak se naučit cizí jazyk tak aby to šlo "samo"?


Je to opravdu jednoduché. Jako s plaváním. Pokud se chceš naučit plavat, na břehu to asi nepůjde. Nejlepší je ponořit se do vody, nechat si pro jistotu kolo a začít plavat! Přesně tak je to i s angličtinou. Pokud se ji chcete naučit, nemluvte o ní (jaká má být gramatika, jak má vypadat věta), ale mluvte ní!


Je to vůbec reálné?


Dnes již na světě existují metody, díky kterým dokážete studovat angličtinu tak, že ní mluvíte. Jde o skupinu tzv. "přímých" metod, při kterých jste "nuceni" komunikovat s lektorem (dává Vám otázky na které čeká odpověď a neustále Vás drží ve střehu) a Vy se kromě zlepšování v angličtině zbavujete toho nejpodstatnějšího - bariéry z komunikace. Podle výzkumů až 80% lidí, kteří ovládají cizí jazyk, se ho bojí používat (klasické "raději to neřeknu, než bych to měl říct špatně"). Jednak potřebujete posilovat slovní zásobu a jednak schopnost "se vymáčknout". Při přímých metodách trénujete obojí. Navíc, při takové formě si užijete spoustu zábavy, protože často jste prostě "donuceni" konverzovat.


Dostupné také v České republice.


Na našem trhu je v rámci licencovaných jazykových škol dostupný program "Direct method for English". Jde o úspěšný model, který funguje v zahraničí a ročně jím studují tisíce studentů. V České republice je jeho výhradním distributorem jazyková škola EMPIRE. Program je určen pro aktivní lidi, kteří se potřebují zdokonalit v angličtině zábavnou a interaktivní formou. Nejde o žádné klasické hodiny, studenti od první chvíle konverzují, komunikují s lektorem a hlavně se baví - samozřejmě anglicky. Program je vhodný pro všechny úrovně - od začátečníků až po pokročilé a výsledky jsou opravdu překvapivé. Nejdůležitější je však to, že taková forma studentů baví. A i proto se dokáží poprat s angličtinou mnohem rychleji.


EMPIRE - jazyková škola kde nás to baví ..

Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací