1075
Úvodní strana / Blog

Dvojjazyčné čtení

No need to be a millionaire to travel the world! [anglicky i česky]

12.9.2017

travelling

Máte někdy takové to zvláštní nutkání vypadnout z města na pár dní? Ano? No tak já to mám každým třetím dnem, takže ne opravdu nejste sami, hádám, že je to docela normální.. spíš bychom se ale měli ptát, co s tím? Jasně všichni máme práci, drahé polovičky, nedostatek peněz a volného času, ale jsou zrovna tohle věci, které by nás měli omezovat? Rozhodně ne!

Autor: Šárka

Přečti si více

Stop staring at your phone! Keeping a teenager’s (or a “SCREENAGER’S”) attention! [česky i anglicky]

4.9.2017

Přestaň zírat na ten mobil! Udržení pozornosti teenagera (nebo screenagera)

screenagers2V dnešním článku Milena sepsala svoji zkušenost s učením teenagerů. Pokud jsi učitel či máš doma dospívající dítě, tak určitě pokračuj ve čtení!

Autor: Milena

 

Přečti si více

When it comes to kissing [česky i anglicky]

18.8.2017

interview mili

 Seznamoval/a ses na cestách s lidmi z jiných kultur, kteří tě místo podání ruky při pozdravu překvapili obejmutím či dokonce polibkem na tvář? Pokud chceš být příště lépe připraven/a a předejít lehkému faux pas, pak je dnešní článek určen právě pro tebe! A jako bonus si procvičíš angličtinu, jelikož článek je dvojjazyčný:)

Autor: Burak

Přečti si více

Pumpkins, pumpkins everywhere! [česky i anglicky]

30.10.2015

Hey there, Empire readers!

I am excited to say Fall is officially here! Fall (aka Autumn) is a very popular season in the USA- the falling leaves, the pretty colors, a bit of a chill in the air, and pumpkins, pumpkins EVERYWHERE!

Autor: Sarah

Přečti si více
Logo PRAHA

Bozděchova 7
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info