Vzdělávání pro firmy

Klienti si nás cení zejména kvůli tomu, že jim neprodáváme kurzy, ale nabízíme řešení vzdělávání.

Víme, že každá firma potřebuje nejen kurz, ale zejména jeho správné nastavení.

Jazykové vzdělávání i soft skills tréninky nastavujeme tak, aby byly efektivní a přesně zapadly do pracovního života firmy.

Když se to podaří, zaměstnanci si kurzu váží a jsou motivováni k rychlým výsledkům.

Typy kurzů

Slova našich spokojených klientů

Pozitivní přístup jak vedení, tak i lektorů, kteří pocházejí z různých koutů zeměkoule. Je to pozitivní a prospěšné pro studenty v tom, že nemají dlouhodobě naposlouchaný jeden hlas a jednu osobu. Vysoce profesionální.

Jiří Vejmělek
Agripos - Rakovník spol. s.r.o.

Doporučuji, a to i již dlouho dospělým studentům. Nevěřila jsem, že se z angličtiny ještě někdy něco naučím, bála jsem se mluvit. Lektoři mi pomohli vydržet u učení, a dokonce se odvážit i mluvit anglicky. Atmosféra školy i lekcí je příjemná, podporující, staví na víře v učební pokrok studenta. Metodické postupy, které škola používá, jsou efektivní.

Jitka Kmentová
Ředitelka školy, Gymnázium na Zatlance, Praha

Tým školy Empire reprezentují lidé s velmi příjemným a profesionálním přístupem. Veškeré organizační a provozní změny probíhaly hladce a vstřícně. Výuka byla na velmi vysoké úrovni. Lektoři jsou zjevně velmi pečlivě vybíráni, obdařeni nejen bohatými jazykovými znalostmi, ale také učitelskými dovednostmi a zkušenostmi. Empire bych bez výhrad doporučil jednotlivcům i firmám, které hledají pro své zaměstnance jazykové kurzy formou zaměstnaneckého benefitu.

Martin Nejezchleba
Account Manager, IT. Amdocs (CR) s.r.o., Praha

Spokojenost po všech stránkách a doporučení dál je samozřejmé.

Petra Šmídová
Czech News Center, Praha

S Empire mívám pravidelně 1-to-1 výuku anglického jazyka a jsem nadmíru spokojená jak s lektorkou, tak i se způsobem výuky. Má lektorka je zkušená, nastavuje správně tempo dle mých potřeb a je velmi kreativní. Na její hodiny se vždy nesmírně těším.

Amira Polkan
JT International

Tyto společnosti jsou našimi spokojenými klienty

Agripos - Rakovník spol. s.r.o.
Gymnázium na Zatlance
Account Manager? IT. Amdocs (CR) s.r.o.
Czech News Center
JT International