Úvodní strana / Kurzy / Dospělí / Cizí jazyky / Francouzština

Kurz francouzštiny pro dospělé

Français Direct - 2x týdně

Dvakrát týdně, 9 týdnů, začátečníci i pokročilí, přímá metoda

Budeš hodně mluvit, rychle se zlepšíš, odbouráš komunikační bariéru a zbavíš se strachu vyjadřovat se. Získáš víc sebevědomí, rozšíříš si slovní zásobu a seznámíš se se super lidmi.

Ukázková hodina

Proč je tento kurz francouzského jazyka výjimečný?

• díky přímé metodě jen mluvíš, mluvíš, mluvíš
  • hodiny jsou dynamické a interaktivní
  • lektoři se cíleně střídají, takže pak budeš rozumět komukoliv
  • máme malé skupiny, pouze 3-6 studentů
  • budeš rychle vidět výsledky

Parametry kurzu:

Trvání kurzu:  7.7.2021 - 7.9.2021
Dny výuky: Po a Út nebo St a Čt
Časy výuky:

Časy výuky jsou určeny podle poptávky studentů před začátkem trimestru.

Celkový počet hodin: 4 vyučovací hodiny týdně (2x2); 36 x 50 min.
Počet studentů ve skupině:  3 - 6
Úrovně: od začátečníků po pokročilé
Metoda výuky: Français Direct
Cena za kurz:

7 990 Kč, učebnice nebo materiály zdarma

(Můžeš platit vybranými benefitními poukázkami a benefitními body. Před objednávkou přes benefity nás kontaktuj předem)

Kde probíhá výuka: Bozděchova 7, Praha 5, Anděl

Lektoři

Neznáš svou úroveň? Otestuj se!

Vyplň krátký online test, zjisti jak jsi na tom a přihlaš se do kurzu vhodného pro tvou úroveň.

Reference

Příjemní lektoři, výuka rychlá, ale intenzivní. Jsem velmi spokojená. I když nemám možnost využívat jazyk, tak tento způsob zajistí opravdu čtyřhodinové mluvení. Student je stále na řadě nebo ve střehu. Takže dává pozor :-) a učí se tím

Radka Krpálková, skupinová výuka

Díky Vaší metodě a Vašim lektorům se mi podařila zlomit neschopnost posunout se ve výuce AJ. Zpočátku jsem byla velmi nervózní skrze svoji nejistou a špatnou výslovnost a neschopnost prakticky použít konkrétní učivo. Díky trpělivosti a důslednosti Vašich lektorů a Vaší systematické metodě mám možnost dělat každý týden pokroky, být motivována, využívat Aj i v praxi a stále zmenšovat neznalost své AJ. Děkuji Vám :)

Stáňa Andršová, skupinová i individuální výuka

Škola je dobrá, je opravdu přínosem. Rozhodně se domluvím lépe, než před rokem,
než jsem do ní začala chodit. Ohodnotila bych ji 90%.

Lída Veselá, skupinová výuka

Lektoři v Empire jsou výborní, někteří hodně kreativní,což posouvá úroveň hodin..líbí se mi, že se mluví jenom anglicky. My- studenti,máme možnost naslouchat různé akcenty jak lektorů, tak kolegů a tak se zlepšovat...líbí se mi tady.

Dana Zubová, skupinová výuka

Zpočátku mi tato metoda přišla nezvyklá stále jsme opakovali a já si první 3-4hodniny říkala, že tohle fakt nemá cenu, když stále opakujeme to co jsme si říkali už 2-3x před tím, ale pak mi došlo, že se v odpovědích nezadrhávám, nepřemýšlím nad slovosledem, nehledám slova, nekuňkám ... prostě vím :) ... a ruku na srdce ... to i přes to, že jsem doma knížku neotevřela ... jen jsem občas poslouchala cd v autě

Michaela Kovaříková, skupinová výuka

Bozděchova 7