Metody

Rychlý pokrok a výsledky
Spojení zážitku a vzdělávání
Autentický jazyk pro každodenní život

Inovativní metodický přístup 

Naše metody ti pomůžou:

 • v pohodě zvládat běžnou konverzaci s cizincem
 • zvýšit si sebevědomí při vyjadřování
 • zbavit se strachu z mluvení
 • zvyknout si na cizí jazyk jako mateřský jazyk
 • učit se přirozeným způsobem – mluvením
 • okamžitě využívat získané vědomosti v praxi
vyhody

 

Klíčovým slovem je přímost

Přímost znamená, že student je nucen mluvit od první hodiny. Všechny naše jazykové programy jsou vyučované konverzačním stylem. Komunikativnost našich hodin zaručují, kromě metod samotných, také naši speciálně vyškolení profi lektoři. Udržují tempo a dynamiku hodin tak, aby studenti byli soustředění na 100%.

nase metody

Jak v praxi vypadají naše hodiny?

 • Dynamika – budeš maximálně soustředěný na výuku
 • Komunikativnost – mluvíš víc než lektor
 • Praktičnost – učíš se fráze do běžného života
 • Efektivita – dosahuješ reálných výsledků v krátkém čase
 • Profesionalita jsi průběžně informován o plánu výuky
 • Zábava – užíváš si hodiny plné srandy a pohody 
 

Vyzkoušej si to na vlastní kůži - přihlas se na ukázkovou hodinu!

přihlásit se

Direct Method for English  &  Direktes Deutsch

Jsme první škola, která na český a slovenský trh uvedla licencovaný systém Direct method. Jde o systém výuky cizích jazyků (momentálně angličtiny, němčiny a španělštiny). Licence se uděluje jen školám, které splňují náročná kvalitativní kritéria a jejichž lektoři jsou speciálně vyškoleni. I proto dnes patříme do celosvětové sítě Direct Method partnerských škol, kterých je více než 500 ve více než 20 zemích světa.

 

Funkčnost má svoje pravidla

Jasným rozlišujícím prvkem je simulování cizojazyčného prostředí, ve kterém jsou studenti nuceni mluvit až 6x častěji než při tradičních metodách. Z toho důvodu jsou vytvářeny menší skupinky, aby měl každý dostatečný prostor projevit se. Výsledkem je odbourání strachu z mluvení, získání potřebného sebevědomí a mnohem lepší porozumění mluvenému cizímu jazyku. 

Způsob učení je přirozený, jako když si malé děti osvojují mateřský jazyk – nejprve jen opakují slova a spojení, později začnou chápat jejich význam a nakonec umí samy věty sestavovat. 

Gramatika je vysvětlována přímo v praxi, v reálných situacích. Psaní diktátů a nácvik poslechu jsou proto jen doplňkové aktivity.

Důkazem funkčnosti této metody je až 97% úspěšnost studentů při Cambridgských testech (FCE a PET).

 timeline

Používané materiály

Používáme profesionálně sestavené učebnice, které obsahují aktuální slovní zásobu, jednoduše vysvětlenou gramatiku, překlady ve všech významech a fonetickou transkripci slovíček. Vznikly na základě spolupráce expertů i lektorů z oblasti výuky cizích jazyků a mají velmi praktický intuitivní design.  

Navíc dostane každý náš student CD s nahrávkami hodin zdarma. Dále CD obsahuje potřebné informace, diktáty, čtení, cvičení a také překlady slovní zásoby do češtiny.                                                                    

Součástí metody Direct Method for English (pro kurzy angličtiny) je také vzdělávací online zóna zdarma. Tam si studenti mohou procvičit svoje vědomosti interaktivní formou.

ucebnice ucebnice2

 

 

Licenční ochrana

Jelikož se jedná o licencí chráněnou metodu, učit jí mohou pouze pobočky jazykové školy EMPIRE a partnerské školy působící ve všech zemích (SK, CZ, PL). Pokud se chceš stát naším partnerem, podívej se do sekce franchising.