Úvodní strana / Blog

Jak si zlepšit angličtinu

6 nej aplikací pro zlepšení angličtiny (zdarma)

20.10.2014

Autor: Andrea

 

V novém seriálu o aplikacích pro chytré telefony, tablety apod. vám představíme výběr těch nejzajímavějších a nejpřínosnějších aplikací pro zlepšení angličtiny. V tomto díle se budeme věnovat aplikacím, které jsou přístupné zdarma. Stačí už tedy jen pár ťuknutí a zlepšování angličtiny může začít.

Přečti si více

CAE Writing – tipy, jak zvládnout CAE Psaní co nejlépe (a čeho se vyvarovat)

15.9.2014

Autor: Andrea

 

Pokud se zajímáte o zkoušku CAE a stále tápete v tom, jakým způsobem by měla vypadat část Writing, čtěte dál a dozvíte se klíčové tipy, co při části Psaní dělat, a čemu je lepší se vyhnout.

Přečti si více

Procvič si angličtinu online

18.8.2014

aneb nezapomeň všechno přes prázdniny

 

Letní prázdniny jsou dlouhé a poslední, co by sis přál je věnovat se zase škole. Ale co kdyby sis mohl zahrát pár her online a zároveň si přitom procvičit angličtinu? Ať už máš tablet nebo počítač, tyhle stránky tě jistě chytnou a nějakou tu hru v angličtině si jistě vybereš. Zkus to a zjistíš, že procvičování angličtiny v létě může být zábavné!

Přečti si více

CPE Writing – tipy, jak zvládnout CPE Psaní co nejlépe (a čeho se vyvarovat)

11.8.2014

Pokud se zajímáte o zkoušku CPE a stále tápete v tom, jakým způsobem by měla vypadat část Writing, čtěte dál a dozvíte se klíčové tipy, co při části Psaní dělat, a čemu je lepší se vyhnout.

Přečti si více
Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací