Úvodní strana / Blog

Jak si zlepšit angličtinu

Angličtina online pro děti a teenagery

24.7.2014

aneb angličtiny doma a zábavně...

 

Jste rodiči malých studentů angličtiny a rádi byste jim školní výuku zpestřili nějakými zábavnými cvičeními/hrami na internetu? Nebo se bojíte, aby vaše ratolesti přes prázdniny nezapomněly již načerpané znalosti? Nabídněte jim spojení (pro ně tak atraktivní) moderní techniky a procvičení angličtiny. Hlavní motto: HLAVNĚ ZÁBAVNĚ!

Přečti si více

Seriál o procvičování anglické gramatiky on-line

23.6.2014

3. díl – úroveň studentů: pokročilí/advanced

Autor: Andrea

 

Pokud jste v angličtině dosáhli již určité úrovně a máte dobré znalosti o obecných gramatických principech, je asi na místě rozšiřovat slovní zásobu a začít se věnovat třeba i lehce odborné angličtině, která se váže například k vašemu oboru, ve kterém pracujete. Často se ale pak stává, že vaše gramatické znalosti začnou pokulhávat. Proto je dobré jazyk procvičovat celkově, tedy i gramatiku. S námi doporučenými odkazy si navíc anglickou gramatiku můžete procvičit rychle, online a zábavně.

Přečti si více

FCE Writing – tipy, jak zvládnout FCE Psaní co nejlépe (a čeho se vyvarovat)

9.6.2014

Autor: Andrea

Pokud se zajímáte o zkoušku FCE a stále tápete v tom, jakým způsobem by měla vypadat část Writing, čtěte dál a dozvíte se klíčové tipy, co při části Psaní dělat, a čemu je lepší se vyhnout.

Přečti si více

Frázová slovesa – 2. díl (procvičování)

26.5.2014

Autor: Andrea

V prvním díle o frázových slovesech jsme vás seznámili s tím, co to vlastně frázová slovesa jsou, a k čemu se používají. V dnešním díle si budete moct vybrat ze seznamu odkazů, na kterých si budete moct frázová slovesa efektivně procvičit (a naučit se třeba i nějaká nová).

Přečti si více
Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací