Úvodní strana / Blog

Jak si zlepšit angličtinu

Cambridgeské zkoušky - část Psaní/Writing u CAE a CPE

12.5.2014

Autor: Andrea

 

Pokud se chystáte získat certifikát z některé ze systému mezinárodně uznávaných Cambridských zkoušek CAE nebo CPE a zajímá vás část Psaní nebo-li Writing, v tomto článku se dozvíte všeobecné informace o této části zkoušky.

Přečti si více

Jak se naučit nepravidelná slovesa

9.4.2014

Autor: Andrea

 

Pokud jste se v angličtině už dostali k nepravidelným slovesům a lámete si hlavu s tím, jak se je co nejefektivněji a nejrychleji naučit, přečtěte si náš článek s tipy, díky kterým by vám jejich učení měli jít o mnoho snáz. Něco se najde dokonce (nejen) pro fanoušky rapu…čtěte dál a dozvíte se víc…

Přečti si více

Cambridgeské zkoušky - část Psaní-Writing u PET a FCE

1.4.2014

Autor: Andrea

 

Pokud se chystáte získat certifikát z některé ze systému mezinárodně uznávaných Cambridských zkoušek PET nebo FCE a zajímá vás část Psaní nebo-li Writing, v tomto článku se dozvíte všeobecné informace o této části zkoušky.

Přečti si více

Frázová slovesa – 1. díl

10.3.2014

Autor: Andrea

 

Pokud se angličtinou už nějaký pátek zabýváte, sousloví „frázová slovesa“ pro vás nebude žádnou novinou. V prvním díle našeho seriálu o frázových slovesech se dozvíte, co to frázová slovesa jsou, a k čemu se používají.

Přečti si více
Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací