Úvodní strana / Blog

Jak si zlepšit angličtinu

Zkouška CPE a nejlepší webové odkazy, které vám ji pomohou získat

3.3.2014

Autor: Andrea

 

Pokud je vaše angličtina na vynikající úrovni a vy byste to chtěli mít oficiálně potvrzeno mezinárodně platným certifikátem, pak je zkouška CPE pro vás tou správnou volbou. V našem článku se dočtete více o zkoušce CPE a také v něm najdete velmi užitečné odkazy na stránky, kde si angličtinu, s cílem splnění CPE, procvičit.

Přečti si více

Zkouška CAE a nejlepší webové odkazy, které vám pomohou ji získat

23.2.2014

Autor: Andrea

 

Váháte, zda pro vás přišel vhodný čas udělat si nějakou zkoušku z angličtiny? Pokud máte pocit, že vaše angličtina je na velmi dobré úrovni, nebo za sebou už dokonce máte úspěšně složenou zkoušku FCE, je čas se posunout ke zkoušce zvané „CAE“. V našem článku si můžete přečíst o zkoušce CAE, nebo také zjistit, zda je vaše angličtina na odpovídající úrovni pro přihlášení na tuto mezinárodně uznávanou zkoušku.

Přečti si více

Seriál o „collocations“ – 2. díl

17.1.2014

Autor: Andrea

V dnešním článku najdete užitečné odkazy, kde si procvičit trochu tajemný lingvistický jev angličtiny – „collocations“.

Přečti si více

Zkouška PET a nejlepší webové odkazy, které vám pomohou ji získat

7.1.2014

Autor: Andrea

Váháte, zda pro vás přišel vhodný čas udělat si nějakou zkoušku z angličtiny? Pokud jste s angličtinou nedávno začali a rádi byste si dali nějaký měřitelný cíl, kam už jste se ve svých znalostech posunuli, mezinárodně uznávaná zkouška z angličtiny PET pro vás bude tou správnou volbou. V našem článku si můžete přečíst o PET a najdete v něm i odkazy, kde si angličtinu na tuto zkoušku pořádně procvičit.

Přečti si více
Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací