Úvodní strana / Blog

Jak si zlepšit angličtinu

Seriál o „collocations“ – 1. díl

21.10.2013
Autor: Andrea
Collocations – pro některé studenty angličtiny tajemné slovo. Co to znamená, kde je v anglickém jazyce najdete a proč jsou důležité? To vše se dozvíte v našem článku.

 

Přečti si více

Seriál o procvičování anglické gramatiky on-line

2.9.2013
2. díl – úroveň studentů: střední/intermediate
Autor: Andrea
 
Když se už nějakou dobu učíte anglicky a osvojíte si základní gramatická pravidla, stane se, že pocítíte potřebu znalosti gramatiky zlepšit. Navíc často zjistíte, že základy anglická gramatika nekončí, a je třeba ponořit se do ní více.
Přečti si více

Seriál o procvičování Business English on-line

12.8.2013

 2. díl – Business English Marketing & Sales

 
Autor: Andrea
 
prvním díle seriálu o Business English jsme si vysvětlili, co tento termín znamená. Díky odkazům na užitečné stránky věnující se všeobecné obchodní angličtině, jste si měli možnost procvičit především slovní zásobu.
Přečti si více

Procvičte si angličtinu s anglickými citáty o létě

25.7.2013

Autor: Andrea

 

Procvičte si s námi angličtinu pomocí anglických výroků o létě. Ať už jsou to známá přísloví nebo citáty slavných osobností a literátů, jistě vás můžou pobavit nebo donutit k zamyšlení nad tím, co pro nás léto znamená. 

Přečti si více
Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací