Úvodní strana / Blog

17.6.2013

1. díl – Business English Vocabulary

Autor: Andrea
Co to znamená „Business English“? Kde si obchodní angličtinu můžete zdarma a jednoduše procvičit? Čtěte dál a získáte mnoho užitečných odkazů, které vám pomohou rychle a snadno proniknout do světa obchodu s použitím anglického jazyka.
Přečti si více

Seriál o procvičování anglické gramatiky on-line

3.6.2013

1. díl – úroveň studentů: začátečník/elementary

Autor: Andrea
Když se začínáte učit nový jazyk, je důležité postupně si osvojit gramatická pravidla. Díky nim můžeme správně vyjádřit to, co chceme sdělit a umožnit tak ostatním pochopit naše sdělení.

Jak zlepšit výslovnost angličtiny

29.4.2013

Autor: Andrea

Dobrá výslovnost je jednou z nejdůležitěších jazykových schopností, které by měl student získat. Díky správné výslovnosti je možné se bez problému dorozumět, i když slovní zásoba nebo znalost gramatiky nejsou tak široké. V našem článku se dozvíte tipy, jak anglickou výslovnost zlepšovat a najdete v něm i šikovné odkazy, kde výslovnost procvičovat.

Nejlepší internetové slovníky angličtiny

15.11.2012

Autor: Andrea

Pokud jste se začali učit anglicky nebo už se angličtině několik let věnujete, jistě nastanou chvíle, kdy budete potřebovat využít slovník pro překlad něčeho, co jste viděli nebo naopak zjistit, jak něco říct. To, že slovník je nejlepší přítel všech studentů cizích jazyků, je určitě naprosto jasné. My vám dáme tipy na kvalitní slovníky na internetu, které můžete využít. Jistě se s nimi díky jednoduchému užívání rychle seznámíte a budete je moct efektivně využívat pro zdokonalování si vaší angličtiny.