Úvodní strana / Blog

Jak si zlepšit angličtinu

Idiomy – 3. díl (intermediate)

27.4.2015

Autor: Andrea

 

V třetím díle seriálu o idiomech se zaměříme na weby, které vám pomohou seznámit se s idiomy středně pokročilé úrovně blíže, některé se třeba i naučit a zábavně si je procvičit.

Přečti si více

Idiomy – 2. díl (úroveň: elementary)

6.4.2015

Autor: Andrea

 

V druhém díle seriálu o idiomech se zaměříme na weby, které vám pomohou seznámit se se základními idiomy blíže, některé se třeba i naučit a zábavně si je procvičit.

Přečti si více

Idiomy – 1. díl

2.3.2015

Co to znamená výraz idiom? Kdy se používají? A je jejich znalost opravdu nutná? To vám osvětlíme v prvním dílu seriálu zaměřující právě na tento jazykový jev.

Přečti si více

5 nej anglických výkladových slovníků/aplikací

11.1.2015

Autor: Andrea

 

5 nejlepsich slovnikuV novém seriálu o aplikacích pro chytré telefony, tablety apod. vám představíme výběr těch nejzajímavějších a nejpřínosnějších aplikací pro zlepšení angličtiny. V tomto díle se budeme věnovat výkladovým slovníkům, které je možné stáhnout si do chytrých zařízení jako aplikace. Jedná se tedy o slovníky, které vám zobrazí definici jednotlivých slov v angličtině. Stačí už tedy jen pár ťuknutí a zlepšování angličtiny může začít.

Přečti si více
Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací