Úvodní strana / Blog

Jak si zlepšit angličtinu

5 nej aplikací pro zlepšení angličtiny (placené)

11.12.2014

Autor: Andrea

 

V novém seriálu o aplikacích pro chytré telefony, tablety apod. vám představíme výběr těch nejzajímavějších a nejpřínosnějších aplikací pro zlepšení angličtiny. V tomto díle se budeme věnovat aplikacím, které jsou placené (často v základní verzi zdarma). Stačí už tedy jen pár ťuknutí a zlepšování angličtiny může začít.

Přečti si více

Změny ve zkoušce CPE 2015

4.12.2014

Autor: Andrea

 

Na našem blogu jste se již mohli dočíst podrobné informace o zkoušce Cambridge English: Proficiency, neboli CPE. Od ledna 2015 se ale v jejím uspořádání chystají změny. A aby vás nic nezaskočilo, v našem článku se o těchto změnách v CPE dočtete.

Přečti si více

5 nej anglicko-českých slovníků - aplikací

1.12.2014

Autor: Andrea

 

V novém seriálu o aplikacích pro chytré telefony, tablety apod. vám představíme výběr těch nejzajímavějších a nejpřínosnějších aplikací pro zlepšení angličtiny. V tomto díle se budeme věnovat překladovým slovníkům, které je možné stáhnout si do chytrých zařízení jako aplikace. Jedná se tedy o slovníky, které vám pomohou s překladem z angličtiny do češtiny a opačně. Stačí už tedy jen pár ťuknutí a zlepšování angličtiny může začít.

Přečti si více

Změny ve zkoušce CAE 2015

24.11.2014

Autor: Andrea

 

Na našem blogu jste se již mohli dočíst podrobné informace o zkoušce Cambridge English: Advanced, neboli CAE. Od ledna 2015 se ale v jejím uspořádání chystají změny. A aby vás nic nezaskočilo, v našem článku se o těchto změnách v CAE dočtete.

Přečti si více
Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací