Jazykové kurzy online

Nabízíme 2 řešení online kurzů. Online výuka v reálnem čase s lektorem anebo Jazykový Průvodce.

Služební cesta, časová vytíženost ani zdravotní komplikace už nemusí zasahovat do jazykového vzdělávání vašich zaměstnanců.

Online výuka prostřednictvím platformy, která nevyžaduje instalaci a zvládne skupinové i individuální kurzy. Před výukou vám přijde odkaz, na který stačí pouze kliknout a je to! S lektorem komunikujete přímo přes video v platformě.

Spojení probíhá přes spolehlivý server, abychom minimalizovali potíže s konektivitou. Jediné, co potřebujete, je laptop nebo tablet s kamerou a mikrofonem. Tabule a veškeré materiály jsou součástí online prostředí.

Jak vypadají naše online hodiny?

Vyškolení lektoři
Speciálně pro online výuku. Lektory pravidelně observujeme a dáváme zpětnou vazbu.
Interaktivní hodiny
Do online výuky zapojujeme aplikace a videa, aby i digitální prostředí bylo pro vás motivující.
Online platforma
Virtuální prostředí s tabulí a materiály. Spojení probíhá přes spolehlivý server. Bez instalace.
Edutainment
Spojení zážitku a zábavy z učení. Přirozený a rychlý pokrok.
Snadný přístup
Žádná hesla ani dohledávání. Před výukou vám přijde odkaz, kliknete a je to.
Reálné zkušenosti
V online prostředí aktivně fungujeme už od roku 2019.

Firemní jazykové kurzy

Metodický systém Direct Method® zajištuje rychlou a efektivní cestu k výsledkům. Učíte se mluvením a gramatiku si osvojujete v zjednodušené formě. Mluvíte až 6x častěji než při tradičních metodách.

Pomocí otázek vás lektor navede k pohotovým reakcím a přirozenému projevu. Díky 60% opakování v každé hodině novou látku pevně ukotvíte a zautomatizujete. Zaměřujeme se na autentický jazyk a okamžité využití v každodenním životě. Vhodné pro úrovně A0 až C1.

Nezávazná konzultace
V kurzu se zaměřujeme na zdokonalování klíčových dovedností v angličtině: mluvení, čtení, poslech a gramatiku v situačních rolích.

Rozšíříte si také slovní zásobu na různá témata, např. cestování, historie, filmy a další. Výuka je “skill-based”, což znamená, že kromě vědomostí získáte i konkrétní dovednosti (např. telefonovaní, psaní e-mailů, vedení porad atd.). Vhodné pro úrovně A2-C2.

Nezávazná konzultace
Konverzace jsou skvělým nástrojem pro udržení vaší současné úrovně, ukotvení a zaktivnění různých gramatických jevů a rozšíření slovní zásoby.

Témata se liší od neutrálních přes pracovní, aktuální události až po kontroverzní témata. V hodinách pracujeme s videi, tweety, novinovými články apod. Vhodné pro úrovně B1-C2.

Nezávazná konzultace
Neformální diskuse zaměřené na obecná témata a komunikační dovednosti.

V kurzu se zaměřujeme na strategie, které vám pomůžou vyjádřit váš názor, souhlas nebo nesouhlas apod. Vhodné pro úrovně B1-C2.

Nezávazná konzultace
Připravíme vás na zkoušky B1 Pre-First, B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency nebo IELTS. V hodinách procházíme funkční strategie, které jsou zásadní pro úspěšné zvládnutí zkoušek.

Přípravu vedeme podle oficiálních materiálů Cambridge. Registraci ke zkouškám, v případě zájmu, můžete nechat na nás. V hodinách procházíme strategie, které jsou zásadní pro zvládnutí zkoušky.

Nezávazná konzultace
E - learning - studium ve tvém top čase, ve tvém tempu, podle vlastního plánu, pracuješ na věcech, které opravdu potřebuješ. Po celou dobu studia se můžeš spolehnout na metodickou podporu přiřazeného lektora.

Na začátku ti pomůže nastavit SMART cíle a termíny dokončení. V průběhu studia se můžeš těšit na individuální konzultace a pravidelnou zpětnou vazbu. Vhodné pro úrovně B1 - C2. Minimální doba studia jsou 3 měsíce.

Nezávazná konzultace
Metodický systém Direct Method® zajištuje rychlou a efektivní cestu k výsledkům. Učíte se mluvením a gramatiku si osvojujete v zjednodušené formě. Mluvíte až 6x častěji než při tradičních metodách.

Na začátku ti pomůže nastavit SMART cíle a termíny dokončení. V průběhu studia se můžeš těšit na individuální konzultace a pravidelnou zpětnou vazbu. Vhodné pro úrovně B1 - C2. Minimální doba studia jsou 3 měsíce.

Nezávazná konzultace
V kurzu se zaměřujeme na zdokonalování klíčových dovedností v angličtině: mluvení, čtení, poslech a gramatiku v situačních rolích.

Na začátku ti pomůže nastavit SMART cíle a termíny dokončení. V průběhu studia se můžeš těšit na individuální konzultace a pravidelnou zpětnou vazbu. Vhodné pro úrovně B1 - C2. Minimální doba studia jsou 3 měsíce.

Nezávazná konzultace
Konverzace jsou skvělým nástrojem pro udržení vaší současné úrovně, ukotvení a zaktivnění různých gramatických jevů a rozšíření slovní zásoby.

Na začátku ti pomůže nastavit SMART cíle a termíny dokončení. V průběhu studia se můžeš těšit na individuální konzultace a pravidelnou zpětnou vazbu. Vhodné pro úrovně B1 - C2. Minimální doba studia jsou 3 měsíce.

Nezávazná konzultace
Neformální diskuse zaměřené na obecná témata a komunikační dovednosti.

Na začátku ti pomůže nastavit SMART cíle a termíny dokončení. V průběhu studia se můžeš těšit na individuální konzultace a pravidelnou zpětnou vazbu. Vhodné pro úrovně B1 - C2. Minimální doba studia jsou 3 měsíce.

Nezávazná konzultace
Připravíme vás na zkoušky B1 Pre-First, B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency nebo IELTS. V hodinách procházíme funkční strategie, které jsou zásadní pro úspěšné zvládnutí zkoušek.

Na začátku ti pomůže nastavit SMART cíle a termíny dokončení. V průběhu studia se můžeš těšit na individuální konzultace a pravidelnou zpětnou vazbu. Vhodné pro úrovně B1 - C2. Minimální doba studia jsou 3 měsíce.

Nezávazná konzultace
E - learning - studium ve tvém top čase, ve tvém tempu, podle vlastního plánu, pracuješ na věcech, které opravdu potřebuješ. Po celou dobu studia se můžeš spolehnout na metodickou podporu přiřazeného lektora.

Na začátku ti pomůže nastavit SMART cíle a termíny dokončení. V průběhu studia se můžeš těšit na individuální konzultace a pravidelnou zpětnou vazbu. Vhodné pro úrovně B1 - C2. Minimální doba studia jsou 3 měsíce.

Nezávazná konzultace

Jak to funguje

1
Analýza vašich potřeb
Nejprve vás vyslechneme a zjistíme jaká jsou vaše očekávání.
2
Testování vstupní úrovně
Komplexní online test a rychlý telefonický rozhovor pro lepší zacílení budoucí výuky.
3
Návrh vzdělávání na míru
Vaše očekávání a výsledky testů promítneme do reálného plánu vzdělávání pro úspěšné dosažení vašich cílů.
4
Začínáte!
Užijte si výuku zábavnou formou a rychlé výsledky, které budou slyšet.

Inspirujte se referenčními
projekty, které jsme realizovali

Pozitivní přístup jak vedení, tak i lektorů, kteří pocházejí z různých koutů zeměkoule. Je to pozitivní a prospěšné pro studenty v tom, že nemají dlouhodobě naposlouchaný jeden hlas a jednu osobu. Vysoce profesionální.
Jiří Vejmělek
Agripos - Rakovník spol. s.r.o.
##SVG_START##Inspirujte##SVG_END_ZAKROUZKUJ## se referenčními<br>projekty, které jsme realizovali
Doporučuji, a to i již dlouho dospělým studentům. Nevěřila jsem, že se z angličtiny ještě někdy něco naučím, bála jsem se mluvit. Lektoři mi pomohli vydržet u učení, a dokonce se odvážit i mluvit anglicky. Atmosféra školy i lekcí je příjemná, podporující, staví na víře v učební pokrok studenta. Metodické postupy, které škola používá, jsou efektivní.
Jitka Kmentová
Ředitelka školy, Gymnázium na Zatlance, Praha
##SVG_START##Inspirujte##SVG_END_ZAKROUZKUJ## se referenčními<br>projekty, které jsme realizovali
Tým školy Empire reprezentují lidé s velmi příjemným a profesionálním přístupem. Veškeré organizační a provozní změny probíhaly hladce a vstřícně. Výuka byla na velmi vysoké úrovni. Lektoři jsou zjevně velmi pečlivě vybíráni, obdařeni nejen bohatými jazykovými znalostmi, ale také učitelskými dovednostmi a zkušenostmi. Empire bych bez výhrad doporučil jednotlivcům i firmám, které hledají pro své zaměstnance jazykové kurzy formou zaměstnaneckého benefitu.
Martin Nejezchleba
Account Manager, IT. Amdocs (CR) s.r.o., Praha
##SVG_START##Inspirujte##SVG_END_ZAKROUZKUJ## se referenčními<br>projekty, které jsme realizovali
Spokojenost po všech stránkách a doporučení dál je samozřejmé.
Petra Šmídová
Czech News Center, Praha
##SVG_START##Inspirujte##SVG_END_ZAKROUZKUJ## se referenčními<br>projekty, které jsme realizovali
S Empire mívám pravidelně 1-to-1 výuku anglického jazyka a jsem nadmíru spokojená jak s lektorkou, tak i se způsobem výuky. Má lektorka je zkušená, nastavuje správně tempo dle mých potřeb a je velmi kreativní. Na její hodiny se vždy nesmírně těším.
Amira Polkan
JT International
##SVG_START##Inspirujte##SVG_END_ZAKROUZKUJ## se referenčními<br>projekty, které jsme realizovali
Potřebujete poradit
nebo sestavit cenovou nabídku?
Kontaktovat firemního account managera