Lektor cizího jazyka

Upřímně si vážíme každého jednoho lektora, který s námi spolupracuje. Spokojení lektoři a klienti jsou naším hnacím motorem pro další rozvoj.

Nehledáme pouze lektora cizího jazyka. Hledáme EMPIRE lektora cizího jazyka. Hledáme kvalitu a zapálení do práce. Dlouhodobou spolupráci, loajalitu, nápad a skvělou komunikaci. Jsi to ty?

6 důvodů "TO SAY YES TO THE JOB"

Benefity
Priorita na rozvrhu, garantovaný počet hodin, bonus za odučené hodiny, příspěvky na MHD, pomoc s daňovým přiznáním a mnoho dalšího.
Kontinuální vzdělávání
Pracujeme v týmech. Součástí jsou náslechy hodin a konstruktivní zpětná vazba. Pravidelné porady s tvým teamleaderem, rozvojové tréninky a workshopy.
Férová kariéra
Postup na vyšší lektorskou pozici je přesně a transparentně definován. Na kariérní postup dohlíží teamleader a je vždy připraven ke konzultaci. Ke každému lektorovi přistupujeme individuálně.
Metodická podpora
Náš interní metodický a trenérský tým ti bude po ruce nejen na začátku, ale v průběhu celé spolupráce s námi. Nikdy a na nic nebudeš sám/sama - stačí se jen ozvat a ptát se.
Stabilita
Garantovaný počet hodin a benefity v průběhu celého roku. Ať je léto nebo Vánoce. Týdenní rozvrh s možností nastavení podle tvojí časové dostupnosti. Možná náhrada za zrušené hodiny. Na spoustě věcí se umíme domluvit.
Moderní prostory
Klimatizované prostory přímo na metru Anděl. K dispozici budeš mít lektorskou místnost s veškerým potřebným vybavením, pracovním místem a rychlým internetem. Kávovar a neomezené množství kvalitní kávy je příjemným bonusem.

Rádi se s tebou setkáme osobně a všechno dopodrobna probereme.
Dej nám o sobě vědět.

* Všechny položky jsou povinné.