Zpět na seznam lektorů

Bára

3.12.2014
Bára

lektorka angličtiny

Odkud pocházím: Přerov
Jaké učím jazyky: angličtina
Jaký obor jsem studovala: Metropolitan university Prague, Anglophone Studies
Zkušenosti s jazyky: 2 years in Washington,DC-studying + working as an aupair in a wonderful American journalist family. 9 months in London, working for an Australian family.
Historie v Empire: This January it will have been 4 years. Teamleader, trainer, tester, senior teacher, 2 in1, Extra Short etc. plus Social Network admin, content creator, soon to become senior methodologist
Něco o mně: I am super interested in topics like zero waste, ecology friendly behavior but only recently and I am hungry for more info, anyone?:)

Pečlivý výběr lektorů

Pečlivý výběr lektorů a řada speciálních školení ručí za to, že se lektor dostane na reálnou hodinu až když jsme si 100% jisti, že splňuje naše náročná kritéria a dokáže podat špičkový výkon k plné spokojenosti klientů. Samotný vstupní trénink je velmi náročný a trvá průměrně 1 měsíc. Při jeho realizaci používáme interní vzdělávací systém EMPIRE ACADEMY, který obsahuje sérii školení na specifické dovednosti a práci na hodině. Snažíme se do týmu vždy vybrat ty, kteří dokáží nejen podat potřebný výkon, ale mají i stejnou filozofii, hodnoty a smýšlení.

Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací