Zpět na seznam lektorů

Becca

29.8.2018
Becca

lektorka angličtiny

Odkud pocházím: Calgary, Canada

Jaké učím jazyky: I teach only English.

Jaký obor jsem studoval/a: I studied at Southern Alberta Institute of Technology (SAIT Polytechnic) majoring in travel and tourism.

Zkušenosti s jazyky: I have taught in Prague for 3.5 years, in an elementary school, high school/gynmazium, as well as for language schools teaching adults in companies and now at a montessori nursery/pre-school in addition to Empire.

Něco o mě: I love astrology, baking, and anything artistic, especially modern and contemporary art where you can spend an hour looking at a piece straight, upside down, or sideways and have 100 interpretations of what the artist was thinking and feeling during its creation, and still not be 100% sure. I wish to create; write, paint, whatever. And I love talking with like minded people, teaching them new ways to use language to express themselves. 😄

Pečlivý výběr lektorů

Pečlivý výběr lektorů a řada speciálních školení ručí za to, že se lektor dostane na reálnou hodinu až když jsme si 100% jisti, že splňuje naše náročná kritéria a dokáže podat špičkový výkon k plné spokojenosti klientů. Samotný vstupní trénink je velmi náročný a trvá průměrně 1 měsíc. Při jeho realizaci používáme interní vzdělávací systém EMPIRE ACADEMY, který obsahuje sérii školení na specifické dovednosti a práci na hodině. Snažíme se do týmu vždy vybrat ty, kteří dokáží nejen podat potřebný výkon, ale mají i stejnou filozofii, hodnoty a smýšlení.

Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací