Zpět na seznam lektorů

lektorka angličtiny

Odkud pocházím: Calgary, Kanada

Jaké učím jazyky: angličtina

Jaký obor jsem studoval/a: Southern Alberta Institute of Technology (SAIT Polytechnic), obor cestovní ruch.

Zkušenosti s jazyky: V Praze učím již 5 let. Učila jsem na základní škole, na střední škole a také dospělé studenty v jazykových školách.

Něco o mě: Zbožüji astrologii a cokoliv, co je umělecké, obzvláště moderní a současné umění. Dokážu trávit hodiny zírajíc na umělecké dílo a mít stovku interpretací co umělec cítil nebo na co myslel, když to dílo tvořil a pořád si tím nejsem stoprocentně jistá. Chci tvořit, psát, malovat. Taktéž si ráda povídám s lidmi, kteří jsou na tom stejně jako já, miluji, když někoho učím nové věci, především co se týče použití jazyka a jak se vyjádřit.

Pečlivý výběr lektorů

Pečlivý výběr lektorů a řada speciálních školení ručí za to, že se lektor dostane na reálnou hodinu až když jsme si 100% jisti, že splňuje naše náročná kritéria a dokáže podat špičkový výkon k plné spokojenosti klientů. Samotný vstupní trénink je velmi náročný a trvá průměrně 1 měsíc. Při jeho realizaci používáme interní vzdělávací systém EMPIRE ACADEMY, který obsahuje sérii školení na specifické dovednosti a práci na hodině. Snažíme se do týmu vždy vybrat ty, kteří dokáží nejen podat potřebný výkon, ale mají i stejnou filozofii, hodnoty a smýšlení.