Zpět na seznam lektorů

Christina

1.1.2019
Christina

lektorka NJ a AJ

Odkud pocházím: I am German, I moved to Prague from Berlin.

Jaké učím jazyky: I teach English and German.

Jaký obor jsem studoval/a: I studied Cultural Studies in Hamburg and in Berlin.

Zkušenosti s jazyky: I´ve been doing private tutoring for a couple of years and I´ve also worked in various social projects as a language teacher.

Něco o mě: I am really interested in comics and graphic novels and I also wrote my thesis in cultural studies about comics. I am really excited about teaching here at Empire.

Pečlivý výběr lektorů

Pečlivý výběr lektorů a řada speciálních školení ručí za to, že se lektor dostane na reálnou hodinu až když jsme si 100% jisti, že splňuje naše náročná kritéria a dokáže podat špičkový výkon k plné spokojenosti klientů. Samotný vstupní trénink je velmi náročný a trvá průměrně 1 měsíc. Při jeho realizaci používáme interní vzdělávací systém EMPIRE ACADEMY, který obsahuje sérii školení na specifické dovednosti a práci na hodině. Snažíme se do týmu vždy vybrat ty, kteří dokáží nejen podat potřebný výkon, ale mají i stejnou filozofii, hodnoty a smýšlení.

Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací