Zpět na seznam lektorů

Katka

29.8.2018
Katka

lektorka Aj, ŠJ

Odkud pocházím: Olomouc, Czech Republic

Jaké učím jazyky: I teach English and Spanish.

Jaký obor jsem studoval/a: Bachelor in Psychology (University of Granada, Spain), currently studying Global Migration and Development Studies (UK).

Zkušenosti s jazyky: I used to teach English as a volunteer in a cultural center in Mexico. Now it´s been approximately a year and a half that I´ve been teaching in Empire.

Něco o mě: I enjoy working with people whether in workshops or in language lessons. Started dreaming in Spanish more than 5 years ago. I love to travel. Anywhere. Eternal beginner in playing ukulele. Occasional singer :D

Pečlivý výběr lektorů

Pečlivý výběr lektorů a řada speciálních školení ručí za to, že se lektor dostane na reálnou hodinu až když jsme si 100% jisti, že splňuje naše náročná kritéria a dokáže podat špičkový výkon k plné spokojenosti klientů. Samotný vstupní trénink je velmi náročný a trvá průměrně 1 měsíc. Při jeho realizaci používáme interní vzdělávací systém EMPIRE ACADEMY, který obsahuje sérii školení na specifické dovednosti a práci na hodině. Snažíme se do týmu vždy vybrat ty, kteří dokáží nejen podat potřebný výkon, ale mají i stejnou filozofii, hodnoty a smýšlení.

Logo PRAHA

Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

praha5@empire-skola.cz
Logo Další města Více info

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací